Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pajzsmirigy alulműködéssel...

Pajzsmirigy alulműködéssel tényleg nehezebb teherbe esni?

Figyelt kérdés
8 éve van ez a betegségem és gyógyszert szedek rá.
2016. jan. 31. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 8 éve van neked, akkor jó lenne egy terhelt cukrot és inzulint, emellett progeszteront és ösztrogént nézetni. Ha mindez jó vagy nem jó, de kezelve van, akkor sima ügy. Két gyerekem van, hamar sikerültek, de ezeket rendbe kellett rakatnom előtte, főleg a másodiknál.
2016. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha karban van tartva akkor nem. nEKEM MINDIG ELSŐRE SIKERÜLT.sAJNOS AZONBAN VOLT egy vetélésem,amikor még nem tudtam a dologról és nem szedtem a Letroxot
2016. jan. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

viszont én most nem azért kérdeztem, mert szeretnék, hanem pont ellenkezőleg. 19 éves vagyok és felelőtlen voltam, és megszakításossal voltam együtt barátommal, és félek.

2016. jan. 31. 23:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha gyógyszert szedsz rá, feltételezem, a megfelelő milyenségben, így ugyanolyan esélyekkel indulsz a teherbeesésért, mint bárki más, akinek nincs ilyen problémája...

Nekem pl. abszolút nulla a pajzsmirigyem, mert eltávolították, de pont jó a gyógyszermennyiség, amit szedek, első éles hónapban teherbeestem, amikor szerettem volna.

Ha felelőtlenek voltatok, akkor ha késik, vagy nem jönne meg a megszokott módon, tesztelj egy reggeli vizeletből, ma már a drogériákban is lehet kapni jó áron jó teszteket (rossmann-ban x-epilben két csík is van, ha az első nem lenne tuti, vagy a facelle, az elég megbízható)

Minél hamarabb szembesülsz a valósággal, annál hamarabb tudsz orvoshoz is fordulni, ha a megtartás nem opció.


És ami a legfontosabb, ne gondold, hogy az, hogy ilyen betegséged van, megfelelő védekezési forma!!!!

2016. febr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!