Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Május 8. -án volt peteérésem...

Május 8. -án volt peteérésem és ma teszteltem pozitívat. Szerintetek mikor lenne érdemes elmennem a dokihoz terhességmegállapításra?

Figyelt kérdés
Ahova én járok, ott csak hasi ultrahangot szeretnek csinálni, elég vékony vagyok (170/49), szóval lehet előbb is láthatják majd.
2012. máj. 23. 16:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Hanyadikán?
2012. máj. 23. 16:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a pozitív teszt után két nappal voltam hasin (kimaradt után 3 nappal), és már látszott a felritkulás, nekem ez is elég volt. Egy hétre rá élő embriót láttunk
2012. máj. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

6hétnél előbb n nem mennék,úgyis visszahívnak.Én 6.héten voltam UH-n(mensi szerint)és 8.héten kellett visszamennem.Szerintem sokkal nagyobb volt az a 2hét stressz,hogy vajon miért nem volt szívverés és lesz-e,minthogy kivártam volna.Következő babónál tuti nem sietem el.

24hkm

2012. máj. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szív a 6. hét körül alakul ki, addig csak petezsákot látnak. Én az 5. héten voltam, utána a 7. héten, ahol láttuk dobogni a szívet. Most már várnék türelemmel a 6. hétig. Szerintem ráérsz akkor menni. De én nem bírtam várni.
2012. máj. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nézték ultrahangon a peteérést és nekem azt mondta a doki, hogy egy héttel azután menjek, mikor meg kellett volna jönnie! Nekem hüvelyivel nézte, és akkor még csak a petezsák látszódott!! Viszont azt meg mondta, hogy jó helyen van beágyazódva, nem méhenkívüli(ez sem utolsó szempont)!! Ezután izgultam 3hétig, hogy legyen szívhangja is az én Drágámnak!! Ez a része nem volt túl jó!

Ha tudsz várni, akkor csak 3héttel a nemvárt után menj, mert akkor már lehet szívhang is!! :)

Amúgy gratulálok!! :)

27hkm

2012. máj. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!