Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 évesen telesem beleszerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen telesem beleszerettem egy 39 éves házas nöbe! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Neki kaland voltam szerintem többször voltunk együtt de én többet akarok. Nem boldog a férjével, de nem hagyja el! Már lassan egy éve teljesen beleszerettem! Azt mondja ö is szeret.. van remény?
2017. ápr. 27. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
persze, mikor te még csak 40 leszel, ami a férfikor csúcsa akkor ő már 55 éves öregasszony lesz, jó is az
2017. ápr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Építs egy házat, hogy te is házas legyél.
2017. ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tudd be kalandnak.. jobban jársz.
2017. ápr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi esélyed. Hatalmas a korkülönbség, és ha annyira boldogtalan lenne a férjével, már rég elhagyta volna miattad. Nem vagy te még olyan öreg, hogy ne találnál valami fiatalabb nőt helyette.
2017. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez így kemény dió és nem tudunk részleteket(gyerekek vannak e?). Az a baj, hogy nagy a korkülönbség és ennek így nem lesz jó vége.

A végén még lebuktok.

2017. ápr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt én is végigzongoráztam, 2 éve. Lelkileg teljesen tönkretett. Testileg-lelkileg belebetegedtem a vele való vívódásba. Már nem voltam utána olyan, mint előtte. Csak mi nem feküdtünk le. De közel álltunk egymáshoz, túlságosan is.


Később egy 40 éves nő mellett kötöttem ki, aki most már a PÁROM, nem pedig a szeretőm. Az idősebb nőket szeretem, nincs mit tenni.


Egy tanácsom van: felejtsd el és gondolj rá megvetéssel, amiért kihasznált. Te húzod a rövidebbet másként!


26/F

2017. ápr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!