Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nogyogyasz milyen vizsgalatoka...

Nogyogyasz milyen vizsgalatokat vegez amikor elmesz es elmondod, hogy babat szeretnel?

Figyelt kérdés
En voltam, de csak echozot, s kesz, azt mondta minden ok egeszseges vagyok, johet a baba, mar 5 honapja probalkozunk.Nem szokatak vert venni, vagy vizelet vizsgalat?Neketek is csak ennyi volt volt?
2010. máj. 16. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ultrahang, hormonvizsgálat, cukorterhelés volt eddig. Páromnak spermavizsgálat, nekem még lesz átjárhatósági is egyelőre.
2010. máj. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
AZ első válaszolónál gondolom nem jön össze a baba, azért vannak ezek a vizsgálatok. Ha most kezdtek el próbálkozni, akkor nincs semmiféle vizsgálat előtte.
2010. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is így mentem be hozzá. Először is levette a méhnyakrák-szűrést, mert már időszerű volt, aztán pedig sajna észrevett egy ebet a méhszájamon. Azt egy hónapig kezelte (kúp, gyulladáscsükkentés), majd nemrég lézerrel összehegesztette. Azt mondta, ettől erősödik a méhszájam fala, úgyhogy egy héttel későbbtől már semmi akadály nem hárult elénk. Javasolta a folsavat, napi 2x1 szemet és a kiadós reggeliket. :)

De sem vérvétel, sem vizeletvizsgálat nem volt.

2010. máj. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!