Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mikor tette le a cigit?

Ki mikor tette le a cigit?

Figyelt kérdés
Volt olyan köztetek akinek pozitiv lett a teszt és akkor tette le a cigit? Ez csak egy kérdés,ami érdekel, nem akarok általánosítani! :)

2017. máj. 17. 07:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pozi teszt után azonnal
2017. máj. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5.héten mentem uh-ra, utána nem gyújtottam rá
2017. máj. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én szintén.(az elején hiányzott kicsit)
2017. máj. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Pozitív teszt után még elszívtam 2-3 sálat, amíg oda nem értem a dokihoz. Aztán többet nem.
2017. máj. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

Amikor eldontottuk, hogy egy even belul gyereket akarunk. Egyik nap meg ragyujtottam, masik nap mar nem. Hagyni akartam idot a nikotin kitisztulasara a szervezetembol.

A masodik terhessegnel pedig elotte 3 honappal, ugyanugy egyik naprol a masikra.

2017. máj. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Pozitív teszt után kb. két hét alatt, fokozatosan csökkentve tudtam letenni.

De pl a kiírt dátumon már annyira ideges voltam, hogy szüljek már, mi lesz, hogy lesz, hogy a férjem cigijének a felét elszívtam.


Mondjuk anyukám hivatalosan meddő volt, vérzése is hol volt, hol nem, így 4 hónapos terhesen derült ki, hogy vagyok. Addig bőszen cigizett, meg pár szálat utána is elszívott. 35 vagyok és szerencsére azóta se ütközött ki rajtam egészségügyi probléma. Allergiám sincs, illetve csak az UV sugárzásra, de az már bőrtípus kérdése, nekem a hipószín jutott.

2017. máj. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13 évesen.
2017. máj. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És végre nem jöttek a nem várt negatív hozzászólások!
2017. máj. 17. 09:06
 9/14 anonim ***** válasza:
amikor kiderült a terhességem azonnal le akartam tenni a párom is mondta hogy ne cigizzek. csak nem birtam már jöttek az elvonási tünetek ( nagy vigis voltam ) ezért fokozatosan tettem le
2017. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

Ohh valaki lepontozott mert en mar tervezeskor letettem honapokkal elotte :)

Annak aki emiatt lepontozott, megindokolnad miert?Vajon vallalod a velemenyed? :) (nyilvan nem mert ahhoz jellemtelen vagy, de azert hatha sikerul elmagyaraznod, mi nem volt hasznos abbanhogy valaki mar tervezeskor le tudta rakni. Gondolom Te meg terhesen sem tudtad, emiatt vagy irigy)

2017. máj. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!