Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az érdekelne hogy aki a...

Az érdekelne hogy aki a dohányzott és megtudta hogy babás lett, milyen gyorsan, és könnyen tette le a cigit?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A teszt után már nem gyújtottam rá 34 hetes vagyok de még mindig megfordul a fejembe hogy néha jól esne
2009. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szia

en kb 5 evig cigiztem,aztan amikor megtudtam hogy babat varok, nehezen, de 3 napon belul leszoktam a cigirol, nehez volt, mivel meginkabb kivantam, de nem volt szivem tovabb szivni, ezert ugy hagytam abba, hogy az elso nap 2 szalat,aztan egyet, az utolso nap meg fel szal cigit szivtam, azota se szivom.

udv.17 hetes

2009. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Szia!Én amikor megtudtam,hogy babát várok rá 3 hétre letettem a cigit.Szerencsém volt,mert megundorodtam tőle nagyon.Elötte kb 20-25 szálat szívtam.19 hetes kismama
2009. márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem is szerencsém volt, mert a teszttel egyidőben kezdődtek a rosszullétek, így akkor sem tudtam volna rágyújtani, ha akartam volna. Most nem is hiányzik. Viszont az előző terhességem 3-6 hónapjaiban a barátnőméből szívtam néha 1-1-et. A végén már akkor sem kívántam.
2009. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia.Én miután megtudtam hogy babám lesz már csak fél szál cigiket szívtam el egyszerre(kb napi 5-6 szálat), még 1 hétig,de aztán letettem,és most már nem is tudnék rágyújtani mert teljesen fel keveredik tőle a gyomrom!!
2009. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia


Mi megbeszéltük, hogy augusztustól baba, és a fogantatás előtti héten már nem gyújtottam rá. Egyszerűen nem kívántam, és nem hiányzott. Pár hónapig álmodtam vele, és reggel mindig lelkiismeret furdalásom volt, viszont megnyugodtam, hogy álom volt csak.

Azóta sem hiányzik, nekem nagy erőt ad a kisfiam. Örök hálával tartozok neki, hogy 8 év cigizést ilyen könnyen abba tudtam hagyni miatta.


32 hetes kismama

2009. márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, rendesek vagyok.
2009. márc. 6. 17:40
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Ahogy pozitiv lett a teszt egyböl letettem a cigit!

Nehéz volt de a babámat néztem:)!

Neked is sok sikert!


29 hetes kismama

2009. márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a tervezett terhesség előtt egy évvel letettem a cigit, meg abbahagytam a fogamzásgátlót. Aztán jött a szilveszter, visszaszoktam egy két hétre, utána újból leraktam. Aztán jött egy stresszesebb időszak, megint rágyújtottam 1 hónapig, utána újra le, aztán jött a lánybúcsúm, esküvő,és újra elkezdtem cigizni. Pedig pont akkor nem kellett volna, de aztán 2 hónap múlva (nászút, bulik után) újra letettem. Rá 2 hét múlva estem teherbe, és örülök, hogy nem gyújtottam rá, de egyáltalán nem is hiányzik. Pedig előtte 8 évig dohányoztam!
2009. márc. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
En a pozitiv teszt utan egy utolso szalat elszivtam egy kaveal,mert olyan izgatott voltam(de boldog).A lanyom azota lassan 4 honapos es azota nem is kivantam,se cigi se kave.
2009. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!