Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti lennétek petesejt donorok...

Ti lennétek petesejt donorok pénzért?

Figyelt kérdés

Egy klinika külföldön ajánl 650 Eurót petesejtért.

Teljeskörűen kivizsgálnak és adnak gyógyszereket a jobb peteérésért majd egy kisebb beavatkozásban leveszik a sejteket.

Ti bevállalnátok?



2017. máj. 17. 14:20
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

a testét nem akarja senki megvenni,csak a petesejtjeit.

egyébként itthon a dupláját is megkaphatod érte.

2017. máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

De itthon illegális, míg kint abszolút legális. Szerződést kötnek, számlát adnak, utánkövetnek.

Azért szerintem ez is egy szempont.

2017. máj. 17. 22:52
 23/32 Metionin ***** válasza:
75%
Én adnék. Nem akarok gyereket de van egy csomó petesejtem, egészséges vagyok, ha lenne rá lehetőség, odaadnám olyanoknak, akiknek szüksége van rájuk.
2017. máj. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
91%

Én már beszéltem erről orvossal is.

Elmagyarázta hogy ez ugy műkődik, hogy nem egy petesejtet vesznek le, hanem többet éresztenek be hormonkezeléssel, ami nagyfoku szakértelmet, odafigyelést, folyamatos ellenőrzést igényel, különben meddő is lehet az illető.

A 650 eur kint nekik semmi.

Pl egy béranya is kb milliokat kap..kb 6000 eur-t..

2017. máj. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Ez nagyon keves penz ahhoz hogy bevallaljam. Talan a 10szerese mar elgondolkoztatna. De mindig ott lenne bennem, hogy kivancsi vagyok ra milyen gyerek/ember lett belole.

Raadasul mi van, ha a sajat gyerekem megismerkedik, vagy meg rosszabb ossze is jon vele, akkor tudtan kivul verfertozest kovet el. Plane, hogy a szomszed orszagban van, nem is messze.

2017. máj. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Én bele mennék nekem van 1 gyerekem akit egyedül nevelek többet nem is akarok de segithetek másoknak és ez jó pont. Otthon azt mondták hogy meddő vagyok 2 évig sírtam majd külföldön szültem ahol azt mondták hogy az otthoni gyógyszer amit kaptam attól az lehettem volna nem sokon múlt 1 havi gyógyszeres kezelés után van egy kisfiam tudom milyen érzés ha azt mondják selejt vagy és nem lehet gyereked. 650€ nem sok pénz de ingyen is segítenék
2017. máj. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
77%
Tudtommal azért a stimulációnak lehetnek mellékhatásai (pl. trombózis), na meg a nőknek adott számú petéjük van egész életükre, így később korai klimaxot okoz sok esetben (aminek szintén vannak mellékhatásai). Úgyhogy nem.
2017. máj. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
50%

Illegális itthon? Egyik ismerősünknek most jött össze először a terhesség 4 év próbálkozás után lombikkal, petesejt donorral. Nem mondott semmit arról, honnan van a petesejt, csak annyit, hogy 2 milliót kapott érte cserébe akitől van. Ezért azt a 650 eurót keveslem, de nagyon...


A kérdésre válaszolva: Adnék, és nem csak a pénz miatt. Elég közeli ismerősről van szó, akinél végigkísérhettük a sok sikertelen próbálkozás miatti fájdalmat, majd most (most 8 hetes) pedig azt a végtelen örömöt ami azért van, mert valaki adott nekik petesejtet és ezáltal sikerülhetett. Az a gyerek nem az enyém lenne, az az én gyerekem, akit én hordok ki és szülök meg, vele megvan a kötődésem, az a 9 hónap ami alatt már megismerem látatlanul is. Azt a babát Ő hordaná ki, és az Ő gyereke lenne, nekem a genetikáján kívül az égvilágon semmi közöm nem lenne hozzá.

2017. máj. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Azért más pénzért és más rokonnak.
2017. máj. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Nem. Az a véleményem, hogy akinek nem jön össze természetesen, az fogadjon örökbe. (Tehát magam sem vállalnék be mesterséges megtermékenyítést)
2017. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!