Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti lennétek petesejt donorok...

Ti lennétek petesejt donorok pénzért?

Figyelt kérdés

Egy klinika külföldön ajánl 650 Eurót petesejtért.

Teljeskörűen kivizsgálnak és adnak gyógyszereket a jobb peteérésért majd egy kisebb beavatkozásban leveszik a sejteket.

Ti bevállalnátok?



2017. máj. 17. 14:20
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
69%

#9

Igen, semmi. Az eljárás ugyanis hormonstimulációval jár többek között, amit nem honorálna 6500 euró sem, nemhogy 650.

2017. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
57%
csak ha nagyon kéne a pénz. engem stimuláltak már peteérés serkentése miatt és egyáltalán nem volt kellemes. nem azt mondom, hogy elviselhetetlen volt vagy fájt, de rosszul éreztem magam tőle. illetve hiába nem az én gyerekem lenne, én akkor is életem végéig kíváncsi lennék, hogy hogy néz ki, mi lett vele stb.
2017. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

9-es hozzászólóval nagyon egyet kell értsek.

Az átlagbérek 100.000 Ft körül vannak, ők meg 4 napi munkáért 200.000-et kínálnak.

Jó, persze otthon kell szedni gyógyszereket, meg szurit is beadni magadnak és végül lesz egy kb. 10 percig tartó altatásos leszívás, de nincs semmilyen fájdalom vagy kellemetlenség. És 3-4 hét alatt le lehet zongorázni az egészet.

Szerintem jó dolog, de azért gondoltam megkérdezem mások véleményét is.

Mondjuk a 10 millió az nevetséges, mert szerintem még a fogadó család sem fizeti ki ennek a töredékét sem az egész procedúráért, nemhogy csak a sejtért.

2017. máj. 17. 16:03
 14/32 anonim ***** válasza:
84%

Ha az éhenhalás fenyegetne akkor talán...

De egyébként biztosan nem. Számomra maga a procedúra is ijesztő. De az a gyerek az enyém meg egy idegen férfié lenne akit idegenek nevelnek. Nem bírnám

2017. máj. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, ez nem "! napi munka"! Kiteszed a tested egy teljesen fölösleges és súlyos hormonbombának, gyógyszereknek, aminek a későbbiekben lehetnek súlyos következményei, ráadásul mellékhatásai is vannak.


Ennyit ér a tested, az egészséged? 650 eurót?! Nevetséges.

2017. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Én már nem lehetek donor, elmúltam 30.

Engem mások véleménye érdekel a dologról.

2017. máj. 17. 16:16
 17/32 anonim ***** válasza:
20%

9-es vagyok.


Nos, akkor nem kell elvállalni, ha nektek a 650 euró semmi. Jó, hogy nem azt várjátok, hogy vörös szőnyeget terítsenek elétek.

2017. máj. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
2 vagyok, én írtam, hogy ÉN ennyiért nem. Azért nem, mert hálisten nem szorulok rá a pénzre, viszont a 8 hónaposomat addig el kell helyeznem, ki kell jussak (4x), hiába fizetik az utat, akkor is idő. A stimulálásról nem beszélve. Ugyanakkor ha itthon lenne ilyen, akár a mellettünk lévő nagyvárosban, bármikor elmennék, ha ezzel segíthetek. De ennyi macerát, fájdalmat és kellemetlenséget nem ér, hogy elmenjek Ausztriába. Plusz azzal gondolom osztrák pároknak segítenék, ami persze szép dolog, de akkor már inkább segítenék itthon.
2017. máj. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
63%

#17

Nem, vörös szőnyeget nem várok. De azt igen, hogy ne képzelje senki, hogy 200.000 ft-ért eladom a testem. Annál SOKKAL többet érek.

2017. máj. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
90%
Vért is adok. Számomra ez sem jelentene többet. Egy gyerek ennél többet jelent. Az a pár tudná meg, aki megkapná.
2017. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!