Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után egyfolytában...

Korkin kérdése:

Peteérés után egyfolytában szúrkál a hasam,10. napja. Valaki tapasztalt már ilyet, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy esetleges beágyazódáskor is lehet hasszúrka, de az legkorábban p.é. után 1 héttel van. Lehet hogy valami kóros? Elég erősen fájogat. De nem akarok hülyeségekkel dokihoz menni.

Van akinek mégis a végére az derült ki h babás?

(mi csak p.é. előtt 3 nappal és utána 2-vel tudtunk együtt lenni..szóval elég kevés az esély)


2017. máj. 18. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt mar kiirtad es a valasz meg mindig ugyanaz. Barmi lehet, nekem sok olyan ciklusom volt amikor ugyanezt ereztem, normalis. Nekem nem terhesen is volt ilyen es 3 terhessegbol az egyiknel. Nem terhestunet, hanem egyszeruen most erosebben erzed mert figyeled a tested.
2017. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el uh-ra, lehet, hogy ciszta.
2017. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom, kozben sikerult is kapnom helyet, holnap soron kivul fogadnak.
2017. máj. 18. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!