Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Linkelnétek teszteket? Csak...

Linkelnétek teszteket? Csak vannak tesztek amiket itt láttam, és nagyon nem voltak számomra szimpik, meg olyanok is amiket ha helyzet van szívesen használnék. Linkelnétek teszteket fajtával együtt?

Figyelt kérdés
2017. máj. 21. 11:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
39%

Most komolyan......google :) Sokkal egyszerubb :)

Es meg egy tanacs: ne a teszt szine vagy formaja alapjan donts, hanem hogy melyikrol mit mondanak! Pl. X-epil 90%-ban szellemcsikos (kiprobalva, vizbe martva is ketcsikos), Facelle jo!

Harmadik tanacs: beirod itt keresobe hogy "tesztem", kidob csomo kerdest hogy "megneznetek a tesztemet?" Na ott lesznek linkek.

2017. máj. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Köszi! Lehet hogy kicsit értelmezlen volt;) igazából azért érdekel.a formájuk, mert van amire emlékszem.hogy tisztán kivehető volt rajt a csík, meg eleve szimbi volt:)
2017. máj. 21. 11:58
 3/28 anonim ***** válasza:
42%

Nekem kepem nincs mert veteles utan toroltem!! De nekem one stepes kazettas mutatta 12dpon kozeperosen. Es jol lathato volt! 10es erzekenysegu.

150FT a fastest.hun

Jol kiveheto mindket csik nekem eddig egyik sem volt hibás!:)

2017. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
42%
Még annyit hozzatennek h a 10es tesztcsik nem mutatta csak 14dpon ugyanabból a fajtából. Nemtudom miert
2017. máj. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Én xepileset vettem és igazat mondott.nem foglalkozok ilyennel.ez volt a legolcsóbb és utána mentem a dokihoz.
2017. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
96%

Valaki fizet a facelle reklámozásáért és az x-epil szidásáért?


100+ x-epilből (évek alatt) egy se volt szellemcsíkos. Amikor pedig terhes lettem, egyértelműen pozitív volt. Erős, messziről is látható.

2017. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
45%
Utolso Te rettenetesen tajekozatlan ember vagy. Olvasgass kicsit ezen a forumon mielott ontod a baromsagod magadbol. Mindenkinek fizettek szerinted? Tisztaban vagy vele hany ketcsikos lett felrakva x-epilbol ahol nem volt baba? En igen. Lattam eleg sokat sajnos. Persze van akinek szerencseje volt vele, de nagyobbat bukott akinek nem.
2017. máj. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
52%
Az egyetlen valoban ertelmes tanacs all 0%-on, ez ugy altalanossagban sokat elmond a gyakorizos nok ertelmi kepessegeirol.
2017. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Sztem azert van lepontozva mert a google-val jon.

Pedig ha annyira jo lenne az a google senki sem jarna ide!! Mivel onnan is kilehet deriteni barmit. De en nem szeretem mert minden oldalon mást írnak mindenről. Mondjuk en nem szoktam "pontozni", de valóban kicsit

2017. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
46%

Valóban kissé idegesítő mikor azzal jönnek h google... akkor minek ez az oldal? :)

*

2017. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!