Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Linkelnétek teszteket? Csak...

Linkelnétek teszteket? Csak vannak tesztek amiket itt láttam, és nagyon nem voltak számomra szimpik, meg olyanok is amiket ha helyzet van szívesen használnék. Linkelnétek teszteket fajtával együtt?

Figyelt kérdés
2017. máj. 21. 11:48
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De nem az érdekel.melyik milyen pontos hanem hogy néz ki!
2017. máj. 21. 16:44
 12/28 anonim ***** válasza:
[link] Így jó? :)
2017. máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Hogy érted az hogy ha helyzet van. Be akarod kamuzni hogy Terhes vagy?
2017. máj. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Istenem! 17 éves vagyok, ha valami gáz lenne és olyan sejtésem lenne hogy becsúszott a baba szeretnék tesztelni. Lehet hülyén hangzik, de nem jönnek be látásra a tesztcsíkok, inkább a vizeletsugatasak. Ezek közül vártam hogy valaki belinkeli hogy ez a facelle, ez a one step stb... De látom nehez felfogni!
2017. máj. 21. 18:14
 15/28 anonim ***** válasza:
51%

Facelle a 9. dpo-n kimutatta, egértelmű volt, nem kellett keresgélni. X-epil is kimutatta, de azon csak este, száradás után láttuk.

Vaterás Davidon erős képzelőerővel láttuk a 9. dpo-n, de igazán egyértelmű a 11. dpo-n volt.

Expect a 9. dpo-n nem mutatta, később nem használtam.


Én a Facelléra szavazok, sosem volt szellemcsíkos. Az X-epil sem, csak az halványabban mutatta. :)

2017. máj. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a dobozán rajta van az összesnek az is, hogy hogy néz ki. :D
2017. máj. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
És miért fontosabb a kinézet, mint a pontosság? :D
2017. máj. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Mert ez van! :) Van akinek a fogkeféje kell hogy szép legyen, nekem meg az kell hogy teszen magamnak a teszt XD
2017. máj. 21. 18:42
 19/28 anonim ***** válasza:
86%

Látom te sem álltál sorba amikor a logikát osztogatta a jo isten !!!


Gyerek vagy meg ! Nincs neked meg szükséged a tesztre !


Védekezz!

2017. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Nem.is szexelek még, sehol sem írtam. Mellesleg tabit szedek, de semmi közöd hozzá. Az érdekelt melyik teszt hogy néz ki.

TUDNA VALAKI a kérdésre válaszolni?! Teszteket kértem. Linket a tesztekről, és a nevet. Ennyi

2017. máj. 21. 20:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!