Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát akarok! Milyen fajta...

Babát akarok! Milyen fajta vitamint lenne érdemes szedni?

Figyelt kérdés
Pár hónapja próbálkozunk de eddig még semmi. Holnapután megyek a gyógyszertárba és szeretnék kicsit bevásárolni. Veszek folsavat, de szeretnék másfajta vitaminokat is magamhoz venni mert szerintem alapból kevés vitamint fogyasztok. Úgy hallottam, hogy ilyenkor még felesleges "kidobni" terhesvitaminokra pénzt, megteszi a sima is. Mit ajánlotok amiben benne van sokféle vitamin? Ti milyet szedtetek ha szedtetek? :)
2017. máj. 21. 20:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Tehát konkrétan névre gondolok, hogy tudjak mit kérni. Ott nem szeretném elmondani, hogy mire kell.
2017. máj. 21. 20:57
 2/9 anonim válasza:
En a Femibion -1et szedtem 2-3 dobozzal mielott elesben probalkoztunk. A 2. honapban skerult a baba. Nem tudom mennyiben koszonheto neki persze. 23 hkm
2017. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
En a Femibion 1-et szedtem 2-3 dobozzal mielott elesben probalkoztunk. A 2. honapban skerult a baba. Nem tudom mennyiben koszonheto neki persze. Feleslegesnek semmikepp nem erzem. 23 hkm
2017. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A vitamin önmagában nem fog segíteni, de szedd nyugodtan. Terhesség előtt terhesvitamint szoktak ajánlani, ami mellé nem kell plusz folsav. (Az akkor kell, ha mást nem szedsz, csak folsavat.)

A Femibiont szerintem nem éri meg megvenni, mert nincs benne vas és bazi drága. Azon kívül bármelyiket választhatod, Gravida, Elevit, Matruelle, mind jó.

Én Matruellét vettem, nagyon jó volt, de a nődokim rábeszélt a Femibionra az első trimeszterben. Nagyon megbántam, hogy hallgattam rá, mert a második trimeszterre vashiányom lett. A plusz vas pedig szorulást okoz.

2017. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én dr Czeizel féle terhes vitamint szedtem. Mikor már élesben ment a dolog. Előtte meg sima folsavat magában és e vitamint. De nekünk szerencsére mind a 2 esetben mikor szerettük volna 2-3 hónap alatt összejött. Ja meg magneziumot hogy nyugisabb legyek, elég stresszes a munkám és az nem segíti elő a teherbe esést.
2017. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Folsavat fontos szedni, a gyógyszertári és a terhes vitaminokban röhejesen kicsi mennyiség van mindenből, nézz utána normálisabb készítményeknek.
2017. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia,én Trimeszter1 et kezdtem el szedni,sok jó dolgot lehet olvasni róla a neten..gondoltam kipróbálom én is.az ismerőseimnek bevált.megtalálsz róla infót a facebookon is : Trimeszter vagy Ratkó Tünde ezt kell a keresőbe beírni.

Sok szerencsét! :)

2017. máj. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet a trimesztert akarom én is elkezdeni, eddig szedtem:d vitamin, magne b6, vas komplex, e vitamin, abban nem értek egyet hogy "vitamintól nem lehet teherbeesni".... Igenis nagyban hozzájárul!!!!! Főleg a D és az E!!!!!
2017. máj. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
amiket én szedek : e,d,c vitamin,multivitamin, folsav :) + méhpempő (sajnos nekünk már több mint 1év eltelt a próbálkozással ,ezért mindent bevetek :)
2017. máj. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!