Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellfeszülés már másodszor?...

Mellfeszülés már másodszor? Mi lehet?

Figyelt kérdés

Május 17-én kellett volna megjönnie.Előtte két nappal feszülő,kemény cicim lett.

Nem jött meg,21-én teszteltem negatívat..

Azóta se jött meg,ma pedig újra befeszült a cicim..

Baba lehet ? Amit nem mutatott még a teszt?


2017. máj. 24. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor 7 napja késik. menj el orvoshoz ilyenkor már lehet látni a petezsákot ha van. vagy várj pár napot es tesztelj ujra.
2017. máj. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet,később volt peteérésed ezért csúszik a mensz. Mell feszülés lehet a vérzés előjele de akár terhességé is. Mondjuk nekem amikor terhes voltam 7hetesen jött a mell fájdalom amikor hozzá nem lehetett érni mert szabályosan fájt. Általában peteérés után vagy aktustol számolva nagyjából 14-16 nap elteltével reggeli vizeletből biztossat mond a teszt de volt már olyan is akinek 18 nap elteltével mutatott biztossat.
2017. máj. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Napra pontosan szokott érkezni a mensesem...

Ez a mellfeszülés pedig nagyon nem jellemző nálam...főleg hogy már kétszer is pár nap különbséggel.

És semmilyen megszokott menses jel nem jelentkezik..

2017. máj. 24. 11:11
 4/4 anonim ***** válasza:

miért nem csinálsz még egy tesztet akkor?

azóta eltelt már 3 nap

2017. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!