Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mesélnétek róla, hogy beszélté...

Mesélnétek róla, hogy beszéltétek meg, hogy jöhet a baba?

Figyelt kérdés
Nálatok hogyan történt a "megbeszélés" miszerint jöhet a gyerek? Ki hozta fel, ki szerette volna jobban?
2017. máj. 24. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem volt nagy megbeszeles. Mindig ugy volt, hogy ha osszehazasodtunk johet, szoval eskuvo utan mar nem vettunk gumit. Kistesonal ugyanigy, csak ott nem eskuvo hanem a nagyobb lakas volt a feltetel.
2017. máj. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Mi már 8. éve együtt voltunk, ebből 2 év házasság, amikor eldöntöttük, hogy jöhet a baba. A kapcsolatunk jól műkődik és az egyértelmű volt mindkettőnk számára, hogy kell mindkettőnk részéről stabil munkahely, egy megfelelő lakás (amúgy albérletben lakunk), és egy megfelelő összegű megtakarítás (kb. egy lakás árának 70 %-át tudtuk eddig összegyűjteni, tehát baj esetén van mihez nyúlnunk). Mivel ezek adottak voltak úgy döntöttünk, hogy mostmár nincs semmi akadálya. Szerencsések voltunk nagyon mert az első hónapban sikerült is a baba.
2017. máj. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Mi sem nagyon beszéltük meg.

Nincs sok éve, hogy ismerjük egymást a párommal, de olyannyira jól oldjuk meg a mindennapjainkat az első napoktól kezdve, hogy biztosak voltunk egymásban már az elejétől kezdve.

Mind a ketten imádjuk a gyerekeket és ahogy telt az idő, többször került szóba, hogy milyen jó lesz majd ha..! Milyen jó kis család leszünk majd ha..!

Egyszer volt egy olyan helyzet, hogy fogamzásgátlót kellett volna kiváltanom mert majdnem elfogyott az előző, de csúszott csúszott és akkor egymásra néztünk: ne vegyünk több gyógyszert, legyen itt az időnk :)

2017. máj. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Mi vártunk az esküvőig a szexualitással, utána pedig természetes volt mindkettőnknek, hogy jöhet a baba. Nem vagyunk egyébként buták v műveletlenek, csak mindkettőnk értékrendje olyan, hogy egy emberrel szexelünk életünk során és természetes, hogy ebből gyermekink is születnek. Az első babára 6 évet kellett várnunk, de szerencsére már itt van a hasamban. :)
2017. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Már egy jópárszor beszéltünk a jövőnkről. Mivel a férjem több mint 10 évvel idősebb nálam, így meg ndig abban maradtunk h majd én szólok ha már úgy érzem szeretnék babát, és akkor vissza térünk a dologra.

Így egy ritka rossz nap után ( a meló volt rossz, egy helyen dolgozunk) este összebújtunk tv-zni és közöltem h sokat gondolok mostanában arra h le gy n babánk.

Így ott akkor felpattant, letérdelt, megkérte a kezemet. :)

Persze másnap elmentünk gyűrűt is venni :)

Rá 2 hónapra tartottuk az esküvőt. Majd esküvő után kb 6 hónapra pozit teszteltem

2017. máj. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Norman Bates ***** válasza:
79%

Tavaly mar beszeltunk rola tobbszor is, osszel abban maradtunk, hogy iden nyaron elkezdunk probalkozni.

Kb januarban egyik alkalommal mikor egyutt voltunk kerdezte, hogy akarom e most a babat es 'nem vette ki'.

Azota aktivan probalkozunk, remelem hamar osszejon :)

Nalunk parom 9 evvel idosebb, szinte jobban szeretne a babat, mint en igy nem kell azon aggodnom, hogy esetleg beparazik/nem all keszen/ otthagyna terhesen (mint azt mostanaban sok helyen latom)

2017. máj. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a párom fiatalabb, így én hoztam fel. Már jó pár éve együtt voltunk (4) mikor összeköltöztünk, utána még két évig dolgoztunk, fizettük a hitelt, újítgattuk a lakást, esküvő, majd egyszer így megkérdeztem h gondolt-e már a babára. Mondta, hogy igen. Megbeszéltük, hogy nyáron kezdünk el próbálkozni, (március volt) mert kicsit előtte rákészülünk, a nyár nyugisabb is, meg tisztuljon ki a fogigátló belőlem. Azt gondolom ezt én akartam jobban ezen a ponton. Szóval nekiálltunk majd kiderült hogy nem fog menni simán, na akkor már mindketten nagyon akartuk és végül nagy nehezen összejött. :) azért ez elég sok idő volt. de legalább közben mégjobban összekovácsolódtunk
2017. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Mi se beszéltük meg, csak abbahagytuk a védekezést.
2017. máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk nem volt megbeszélés egyszerúen annyira egy húron pendülünk.... Tudtuk hogy mit akarunk... Befejezzük egymás mondatát... 8éve vagyunk együtt, 2 éve házasok, esküvő óta próbálkozunk remélem már nem várat sokat magára, 28/N vagyok férjem pedig 27/F
2017. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
megbeszéltük hogy előtte szeretnénk családi házat, autót, és persze összeházasodni. Összeházasodtunk, vettünk autót, családi házat, majd megkérdeztem a férjem, hogy mikor vágjunk bele. Azt mondta júliusban. De májusban már nem húztunk gumit :) azóta 3 éves a nagy, fél éves a kicsi
2017. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!