Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor először beszéltetek a...

Amikor először beszéltetek a gyerekvállalásról a párotokkal: 1. hány évesek voltatok? 2. hány éves korotokra terveztétek a gyerekvállalást? 3. Hány évesen jött végül össze? 4. Mi volt az oka, ha előbb/később vállaltátok a tervezettnél?

Figyelt kérdés

2014. aug. 27. 19:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Én 21, férjem 28 volt, amikor összeházasodtunk. Még előtte megbeszéltük, hogy akarunk gyereket, 10 hónap után megszületett az első.
2014. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
22 évesek voltunk mikor először szóba került, és 25 éves korunk körül terveztük, végül 24 évesen lettünk szülők. Nem volt különösebben oka, elérkezettnek éreztük az időt. :)
2014. aug. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

1, már a kapcsolatunk kezdetén megbeszéltük, hogy mindketten szeretnénk gyereket, persze ez még nagyon elméleti volt, a távoli jövőben terveztük

2, párom 30 után gondolta, én 25 körül szerettem volna már babát

3, 22 évesen fogok szülni

4, az oka, hogy véletlen összejött. úgy látszik már nagyon jönni akart, nem tudott tovább várni, de őszintén nem bánjuk, mindketten nagyon várjuk a babát :)

2014. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
21 évesen beszéltünk róla először komolyan.ekkor már 6 éve voltunk együtt. ekkor házasodtunk össze. 22évesen első probálkozásra összejött a baba. most 24 évesen tervezzük a második babát. reméljük ő is gyorsan összejön. a férjem is egy idős velem.
2014. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
19 voltam, mikor először szóba került. Én nagyon szerettem volna, párom viszont várni akart, több okból is( anyagi háttér, kapcsolat, később szeretett volna stb) Most vagyok 24 éves és nemsokára megszületik a kisfiúnk! :)Így is terveztük, tudtam hogy várnom kell, mert az anyagi háttér sem volt meg, illetve kellett, hogy néhány évet kettesben legyünk.
2014. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Az első perctől kezdve téma volt köztünk (és nyugodtan pontozzon le, aki nem ért egyet, de szerintem kár belekezdeni egy olyan kapcsolatba, amit nem hosszútávra tervez az ember)Ekkor én majdnem 18 a férjem 30 éves volt. Viszont eleve úgy terveztük, hogy majd miután lesz szakmám és én is dolgozom, valamennyi időt éltünk együtt és már házasok vagyunk, majd csak akkor vállalunk gyereket.

A második próbálkozós hónapunk sikeres lett, ekkor voltunk 23 és 34 évesek.

2014. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Első héten megbeszéltük, hogy családot alapítunk együtt, egyértelemű volt. 21 voltam, ő 31. Két évre házasodtunk, fél évre rá kezdtünk a babaprojektbe, első hónapban megfogant. 24 leszek mire megszületik, a férjem 34.
2014. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
illetve még pont 24 leszek, mikor megszületik. :D utolsó voltam.
2014. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

1. Én 20, párom 28

2. Esküvő után terveztünk belevágni,21 voltam az esküvőn.

3. 1 hónap híján 24 voltam amikor született. (20 hónap után fogant).

4. Nekem nincs peteérésem,páromnak alacsony a spermaszáma.


A 2. gyerkőcöt 18 hónap alatt sikerült összehozni ismét orvosi segitséggel.

2014. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Férjem 26, én 28 vagyok. Kapcsolatunk kezdetén tudtuk, hogy mindketten akarunk babát. Igaz, párom fiatalabb, de ő jobban szerette volna mint én. Én is, csak még vártam volna vele. Tavaly házasodtunk, úgy döntöttünk, eljött az ideje.....most várjuk, hogy tesztelhessünk :)
2014. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!