Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhe verfolt bajt jelenthet...

Enyhe verfolt bajt jelenthet terhesen? Csak epp mikor torlom meg magam latszik a tegnaptol, all meg, majd megint van, mind igy -5 hetes vagyok . Olvastam hogy elofordulhat enyhe verzes terhesseg.5 heteben

Figyelt kérdés

2017. máj. 25. 15:57
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Majd írj, hogy mit mondott az orvos! Drukkolok!!!
2017. máj. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Bevagyok fekudve és várom a hcg eredményt .az eldönti el vagy nem a baba ha nem él kell kaparjanak !!!! Félek !!!!
2017. máj. 29. 20:54
 23/43 anonim ***** válasza:
Kitartás! Remélem rendben leszel! A kaparás meg inkább csak lelkileg rossz, attól ne félj. De egyelőre ne is gondolj ilyenre. Drukk!
2017. máj. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
Jól vagy?
2017. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Igen csak holnap is mégismetlik a hcgt hogy nézzék meg hogy nő vagy csökkent az eredmény a tegnapihoz képest !! Addig várok !!!
2017. máj. 30. 14:40
 26/43 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy írtál! Drukkolok, hogy nőljön. Próbálj meg vhogy kikapcsolni addig...
2017. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Tegnapi hcgd jo lett?Drukolok hogy minden a legnagyobb rendben legyen.
2017. máj. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen lett a tegnapi !! De arra gondoltam hogy ha túl kicsi lenne akkor a doki mondta volna hogy nincs esély.. De én nem találkoztam a dokimmal ma ...jó lenne tudni legalább hogy vajon rossz vagy elég jó ??/....
2017. máj. 30. 16:37
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőben voltam,szoptattam a 9 hónaposomat,pici vérzés,be kellett feküdnöm méhen kívüli gyanúval.Nem láttak semmit még.Nézték a hcgt,nekem nőtt de nem duplázódott.Aztán 5 nap után látszott a petezsák,6.héten heamatóma,de felszívódott,egészséges kislányom született.

Nem baj ha bent vagy,inkább kövessék,jobb így!

Nem is tudtam hogy van ilyen hogy magzatelhajtó!😣Engem több orvos is látott,mielőtt missed ab lett az első terhességemből,ennyire korán,pl az 5.héten nem is biztos,hogy látszik valami,még hüvelyi uhval sem.A 7.hét után más,akkor már láni kell valamit,ha már 3 hete pozitiv a teszt,de addig van remeny!

Kitartást!

2017. máj. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
EL A KISBABA VAGYIS FEJLODESBEN VAN HETFOHOZ KEPEST ... Csak egyelőre petezsak látszik de karika egészen .most ultrahangon mondták és kapok vitamint és PROGESTERONT és egy hét múlva visza kell jöjjek de ha verzek rögtön jöjjek ... A vérzés egy beagyaodasi vérzés volt azt mondta a nő ! ! És kapok betegszabadsagot !!!! Jaj istenem már remélem ezentúl jó lesz minden . megkell.varjam a hcg eredményt és ha az jó is engednek haza .de azt mondta a nő hogy az ultrahangon jól látszik hogy fejlődött ...és remélem jól látta
2017. máj. 31. 11:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!