Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mi lehet? Lehet terhesség?

Ez mi lehet? Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom rengeteg ilyen kérdés van már és azt is hogy senki nem lát belém de.! 5napja késik a menstruációm és 4napja erősen barnázom. Mellem nem fáj/feszül és a hasam sem görcsöl mint ahogy szokott mensi előtt. Tegnap reggeli teszt negatív (igaz csak drogériás teszt mert az volt itthol gondoltam megcsinálom már ha késik). Olvastam olyat is hogy lehet terhesség is. Nem lenne gond a baba mert tervezzük 5hónapja. Van valakinek tapasztalata esetleg? Vagy volt valakinek.ilyen és kiderült hogy terhes? Köszönöm a segítséget.
2017. máj. 27. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a bajod a drogériás tesztel? Teljesen jó. Ha terhes lennél pozitív lenne. A barnazás szerintem hormonzavartól lehet.
2017. máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sokan irták meg olvastam olyat hogy hibás meg nem mutatta ki a terhességet sem. Azért irtam úgy.
2017. máj. 27. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek alapján inkább nem vagy terhes. A drogériás tesztek is kimutatják már ennyi késésnél és a barnázás sem jó jel. DE! Nem kizárt. Ha elmúlik a barnázás és nem jön meg, csinálj még egy tesztet. Nekem volt, hogy gyengén megjött és kiderült rá 3 napra, hogy terhes vagyok de a teszt pozi is lett, sajna missed ab lett a vége. Remélem rendben leszel, majd írj, hogy mi lett!
2017. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és sajnálom :( mindenképp! csinálni akartam ha elmúlik ez a barnázás és nem jönne meg!
2017. máj. 27. 15:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek negatív teszt mellett 10 hetes terhességet állapított meg a Nőgyógyász
2017. máj. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!