Ti hogy bírjatok lelkileg?

Figyelt kérdés
Januarban volt missed abom azóta azt érzem hogy ver a sirs, körülöttem teherbeesnekb meg szülnek nekem meg meg ovum sincs.Kutyusom is itt hagyott;(Nagyon el vagyok keseredve

2016. máj. 12. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
képzeld barátnőm pont januárban vetélt el középidősen meg kellettszülniea halott babát.enyém 15 hónapos most, vártuk a babájátnagyon,ráadásul 3ismerősnek is most születettbabája,de jól viseli ugyanugy találkozunk és szereti a gyerekemet,ugy döntött 1 évet vár.bár családdal forditva van,mert szülei tesója gyakran jön és ő is hozzájuk,nekem meg nincs már ház ahová hazalátogassak se tesóm,már szüleim se 24 éves korom óta(4 éve) és nagyon hiányzik.anyós meg azt mondogatta bár meg se születne a gyerekem,de megszületett...
2016. máj. 13. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elso babamat 12 hetesen veszitettem el. Honapokig szenvedtem. Aztan par evre ra teherbe estem, de 25 hetesen megindult a szules, amit nem elt tul a kisbabam. Na az volt a foldi pokol. Utana ikerbabakat veszitettem el 7 hetesen. Durvan fog hangzani, de egy 25 hetes baba elvesztese utan szinte semmiseg volt a 7 hetes missed ab.

Na es ezutan jott a kisfiam, aki 38. heten megszuletett, es mar lassan 10 honapos.

2016. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pedig 1 évig izgatottam vártam hogy pozit teszteljek.Aztán egy nagy sok kivizsgálás után kiderült hogy a férjem teljesen steril, mégcsak 1% esélyünk sincs. A legnagyobb álmomnak egy életre annyi. Bárcsak még ott tartanánk hogy próbálkozunk és nem pedig ezzel a tudattal élnénk.
2016. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 8. héten volt missed ab-om április elején. Azóta egy menstruációm volt, most kezdjük újra a próbálkozást ebben a hónapban. Lehet, hogy hülyén hangzik, de direkt nem mérem a hőmet, nem csinálok ovu tesztet, csak szeretkezünk, ha van kedvünk (gyakran van :)). Mindenki azt mondja, ne görcsöljek rá a babára :), gondolom, neked is ilyen "jó" tanácsokat adnak. A vetélés után minden lehető cikket elolvastam, mindent tudni akartam, mi miért történt. Persze nincsenek erre válaszok. Naponta állandóan néztem, milyen a nyákom, fáj-e a mellem, "érzek-e" valamit. Lehet, hogy az én taktikám az, hogy a homokba dugom a fejem, de nem akarom tudni, ha nincs ovum. Ha a szervezetem készen áll, jönni fog a baba. Nem tudom, van-e már gyermeked, hány éves vagy. Nekem már van három, és elmúltam 40, tehát nem sok időm van már próbálkozni. De az biztos, hogy ha mindig ezen jár az agyam, méregetem a hőmet, tesztelgetek, attól nem lesz hamarabb baba, max kikészülök, és kikészítem a velem élőket is.
2016. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom.

Nekem márciusban volt, azóta egy csomó családi tragédia következett be: nagymamám megvakult, nagypapám majdnem belehalt egy műtétbe, apósomról kiderült, hogy rákos, apukámat is operálták... Mindennek a tetejébe az én környezetemben is megszaporodtak a terhes nők, köztük a szomszédasszonyom, aki minimum 45 éves, és természetesen kihagyhatatlan a napi csevej a kerítésen át, az összes hozzá tartozó kérdéssel: mi nem tervezünk-e még babát, miért nem, pedig milyen jó, csak a rosszullétek ne lennének - "De hát ez ezzel jár, tudod... ja, te nem tudhatod." Én meg csak nyelem a könnyeimet és mosolyogva gratulálok.

Szóval igen, ez egy elég vacak széria volt...

Nekem a kezdeti időben az adott kapaszkodót, hogy mindent elolvastam, amit csak lehetett, bejelentkeztem vizsgálatokra - ami persze azzal járt, hogy olyan problémákra is fény derült, amikről fogalmam sem volt, ez volt a hab a tortán. Szegény férjem csak kapkodta a fejét, mert hol passzív-agresszív voltam, hol elbőgtem magam.

Sokat jártunk kirándulni. Az jót tett. A természet, a magány, a csend, nyugalom elterelték a gondolataimat, mert az itthoni környezetben minden csak a bajokra emlékeztetett. Belevágtam olyan dolgokba, amit évek óta ki akartam próbálni, de terhesen ellenjavallt (pl. lovaglás, falmászás).

2016. máj. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!