Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik babaprojekten vagytok/vol...

Akik babaprojekten vagytok/voltatok, ti milyen rendszerességgel vagytok/voltatok együtt egy héten? Mennyi idő után sikerűlt teherbe esni? Vagy mennyi ideig própálkoztatok?

Figyelt kérdés

Azokat is kérdezném akiknek már sikerűlt a pici..:)

1,5 éve hagytam abba a fogamzásgátló tabletta szedését, lassan szeretnénk már babát vállalni..


2017. jún. 8. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Két naponta a legjobb együttlenni, egész hónapban. Nekünk 1-2 hónapon belül sikerült mindig. De ez nagyon egyéni, hogy kinek mennyit kell próbálkozni.
2017. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Ez egy projekt? Utemezni kell az egyuttleteket? En ugy gondolom, aki gyereket akar az nem vedekezik de akkor van a parjaval, amikor megkivanjak egymast.
2017. jún. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Egyetértek az előző válaszolóval. Ez nem határidős projekt :/. Akkor legyetek együtt, mikor egyébként is.

Butaság gépként szexelni, mert a férfi is csak tenyészállatnak érzezheti magát egy idő után. Tartsd meg a romantikát, különben nagyon el fogtok távolodni.

2017. jún. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Azért valjuk ha romantika ide vagy oda hiába kivànjàk meg egymàst ha mondjuk nincsenek ovulàcio kőrnyèkèn.Èn mindig oda figyeltem hogy a párom ne érezze kényszernek,szerintem erre vannak apro nöi praktikàk.Ovulàcio környèken 2 naponta voltunk eggyüt amikor nem ovulàltam akkkor 3-4 naponta.És 3 èv utàn sikerült igy is,a lényeg hogy szeresétek egymàst.
2017. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Ahogy utolso irja! Okos no osszehangolja a kellemeset a "hasznossal".

Ha sosem peteereskor kivanjatok meg egymast akkor aztan ugyanis varhattok a babara! Viszont az is teny, hogy azert az tulzas amit nehanyan csinalnak, hogy mar eleve homerovel felszerelkezve fekszenek agyba, meg itt gyakorin tudositanak arrol hogy mely napokon szexeltek es terveznek szexelni es a nagykozonseg szerint az jo-e?!

2017. jún. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
5. vagyok, lemaradt: 3. honapban sikerult, majd 1. (sajnos ez a terhesseg nem maradt meg), majd ismet 3.
2017. jún. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szeretjük egymást hatodik éve vagyunk együtt, csak a tapasztalatokra voltam kíváncsi és nem ütemtervként szeretnénk csinálni....csak akinek már sikerült..annak a véleményét/tapasztalatát kérni. De gondoltam, hogy valaki még ebben is talál hibát. :/

Azért nagyon köszönöm a rendes válaszokat! :)

2017. jún. 8. 09:57
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
mi terveztuk de semmit nem változott a kapcsolatunk ugyanugy 2-3 vagy 4 naponta csináltuk amikor kivantuk egymast. 1 év után jött össze meglepi kisbaba mert hiába terveztuk azert nem gorcsoltunk ugy ra ahogy a tobbiek is irtak. most 9 hetes vagyok :)
2017. jún. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

Most hagytam abba a fog. gátlót, még nincs gyerekem, mi 1-2 naponta csináljuk, úgy a biztos. Nálunk nem szokott ilyen probléma lenni hogy "nem kívánjuk meg egymást", de ha alapvetően nem csinálnátok ilyen gyakran akkor egy kicsit lehet olyan érzése valamelyik félnek hogy "kényszer".

Drukkolok!

2017. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Én nem tudom milyen sűrűn voltunk együtt.tettük a dolgunk amikor kívántuk egymást :)

3 hónap után jött össze.annyit tettem hogy szedtem terhesvitamint.nem számítottam rá hogy sikerült csak megcsináltam egy tesztet délután és pozitív lett :o

2017. jún. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!