Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem akartam foglalkozni vele!...

Nem akartam foglalkozni vele! De valószínű hogy terhes vagyok? 18 L

Figyelt kérdés
Hosszú lenne leírni,de lényeg a lényeg nem védekeztünk,valószínű lehet!! De csak lehet!! Hogy elélvezett .elvileg pont peteéréskor pont aznap sikerült elcsípni az aktust,ezt jelezhette a bőséges nyák ami pont aznap volt,meg ilyen enyhe görcsök,középisdős fájdalom,május 27-én voltunk együtt,utoljára 15-én jött meg,ja és 25-30 naposaim vannak,most a napokban kene megjönni,egy hete elkezdtem görcsölgetni,és bőséges nyák(mint peteéréskor)van azóta is,nem akarok vele foglalkozni túlságosan,kiakarom zárni a terhességet mert nem alakulna túl fényesen akkor a helyzetem.
2017. jún. 8. 21:12
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ne is törődnek vele?Meg fog jönni ugye?
2017. jún. 8. 21:13
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, mit értesz az alatt, hogy ki akarod zárni. Biztos akarsz lenni, hogy nem vagy terhes? Csinálj egy tesztet!

Legközelebb meg ne zoknit használjatok koton helyett, és akkor kizárhatod, hogy terhes vagy.

2017. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer biztos meg fog jönni, ne aggódj! Legfeljebb előtte szülsz egy gyereket! Jövő ilyenkor már menstruálhatsz újra.
2017. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Te jo eg. Attol, hogy homokba akarod dugni a fejed, jobb lesz? Egy het mulva tesztelj!
2017. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
En a helyedben vennek tesztet es imadkoznek. Ha biztos 27en volt ovud, akkor mar egy 10es erzekenysegu teszt kimutatja.
2017. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%

Jaj, mèg egyszer utoljára leírom!

Attól, hogy a csávód letörölte zoknival a pöt sèt, mielőtt televert, attól mèg teleküldött ge civel!

Ès igen, ìgy kèszülnek a gyerekek!

Hamarosan megtudod!

2017. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy valószínű, de csak lehet hogy elélvezett. Azt észreveszi az ember, vagy ha nem tűnik fel neked a csávókádban kéne, hogy legyen annyi, hogy közli veled hogy telibevert.

Egy hét múlva tesztelj, ha pedig megúszod a dolgot irass fel fogamzásgátlót.

2017. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Össze vissza zagyválasz.

Vegyél egy tesztet ha késik.

2017. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
már megint a kocsiszexes maca...most őszintén,miért nem vettél még egy nyamvadt tesztet?
2017. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor zárd ki, ne foglalkozz vele, ne is idegeskedj miatta, ha mozgást érzel majd még mindig elég arra gondolni hogy csak a hasad korog. Semmiképpen ne foglalkozz vele most mert ha igen akkor lehet csak lehet hogy kiderül hogy terhes vagy. Amit nem tudsz azon nincs mit idegeskedni. Igy gondoltad? Szerinted ez igy jó? Akkor alakul csak még kevésbé fényesed az életed ha igy teszel és meg kell szülnöd a hyereket az ostobaságod miatt..
2017. jún. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!