Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem akartam foglalkozni vele!...

Nem akartam foglalkozni vele! De valószínű hogy terhes vagyok? 18 L

Figyelt kérdés
Hosszú lenne leírni,de lényeg a lényeg nem védekeztünk,valószínű lehet!! De csak lehet!! Hogy elélvezett .elvileg pont peteéréskor pont aznap sikerült elcsípni az aktust,ezt jelezhette a bőséges nyák ami pont aznap volt,meg ilyen enyhe görcsök,középisdős fájdalom,május 27-én voltunk együtt,utoljára 15-én jött meg,ja és 25-30 naposaim vannak,most a napokban kene megjönni,egy hete elkezdtem görcsölgetni,és bőséges nyák(mint peteéréskor)van azóta is,nem akarok vele foglalkozni túlságosan,kiakarom zárni a terhességet mert nem alakulna túl fényesen akkor a helyzetem.
2017. jún. 8. 21:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
74%
Te vagy az autós zoknival megtörlős csaj akinek a pasija beadta hogy nem ment el benne, de egyértelműen megtörtént? Igazad van, zárd ki a terhességet, majd észreveszed ha beindul a szülés. De ha nem akartok gyereket miért voltatok olyan felelőtlen gyökerek hogy nem védekeztetek??? Pont peteéréskor????
2017. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
75%
Linkeljétek már légyszi a kocsis zoknis kérdés hadd röhögjek ;)
2017. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Köszi :)
2017. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Kapjátok be!
2017. jún. 10. 02:11
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Neked kellett volna bekapni, akkor most nen rinyálnál! ☺️

Na, majd legközelebb!

2017. jún. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Kapjátok be!


Ezt neked kellett volna és akkor biztosan észrevetted volna hogy telibeküldött a pasid és most nem lennél terhes. Amúgy lehet hogy csak egy durva fertőzést kaptál a koszos zoknitól.

2017. jún. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Azóta sem lett tobb eszed mint egy marék lepkenek !!!
2017. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
"Hehh Gazsi ne engedd be a g...t!!- há fogom a lábammal az ajtóóót!!! :"
2017. jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Hát fesd színesre a nyákot, és megnyugszol!!
2017. jún. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!