Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet úgy teherbeeséssel...

Lehet úgy teherbeeséssel próbálkozni, hogy nagyjából meghatározhassuk a baba horoszkópját?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Én személy szerint örülök, hogy ha összejön egy egészséges gyerek, nem igen foglalkozok a horoszkópjával. A baráti körömben sem hallottam még hogy valakit ez érdekelne. És nem bunkón írtam a választ, csak megírtam a véleményemet.
2008. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Én erről még nem is hallottam, de én csak arra vágyom, hogy végre pozitívat mutasson a teszt.
2008. okt. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
SZerintem te még nem olyan régen próbálkozol. HA régen próbálkoznál, akkor nem ez lenne a szempont!!!!
2008. okt. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:) direkt úgy írtam ki a kérdést, hogy ne legyen nyilvánvaló,nekem ez fontos-e vagy sem...írjatok, egyszerűen kíváncsi vagyok, ki mit gondol erről!és köszönöm az eddigi válaszokat!
2008. okt. 16. 13:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Tényleg kicsit szokatlan a kérdés:-) de miért ne lehetne. Én a www.ciklus.hu oldalon regisztráltam és ott rögzítettem a mestruációkat, a rendszer meg "számolta" hogy mikor van peteérés. Ha így nézed és kalkuláod, akkor tudod tervezni a teherbeesést!

Sok sikert!

6 hetes kismama

2008. okt. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is tudom, hogy skorpiónak és halnak nem igazán örülnék, :-) De ha úgy jön, ki hát úgy jön ki, nem tudni a valóságot, hogy ez mennyit befolyásolja za egyéniséget, de abban hiszek, hogy a neveltetésen több múlik, mint a géneken, a változás és a változtatás hihetetlen csodás tud lenni...

Úgyhogy, e szerint nem vonjuk meg magunktól sosem az együttléteket, csak azért, hogy elkerüljünk néhány galaktikus tényezőt. :-)

2008. okt. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ketteske ***** válasza:
Próbálkozni lehet, csak nem biztos, hogy sikerül. Be kell vetni mindent: lázmérő, ovu teszt, teák, stb. Remélem nem csak egy csillagjegy a megfelelö! :)
2008. okt. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a többiek válaszát miért kell lehúzni. Nem lehet elmondani a saját gondolataikat? Én biztos vagyok benne, hogy nevelés kérdése hogy milyen lesz a gyerek. Én például skorpió vagyok, mégis normálisnak tartanak, mert normálisan neveltek.

Nyugodtan le lehet húzni a válaszomat!

2008. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, utolsónak jelezném, hogy személy szerint én még egy választ sem értékeltem:) mondom, csak kíváncsi vagyok, hogyan gondolkodnak az emberek erről a kérdésről.
2008. okt. 16. 21:01
 10/10 anonim ***** válasza:
lehet természetesen, de ha nem jön össze a baba elsőre, akkor egy évet várni szívás
2009. ápr. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!