Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek tesztelhetek?

Szerintetek tesztelhetek?

Figyelt kérdés
2 napja nem jött még meg, a mellem fáj, nagyon fáradt vagyok, a derekam is fáj, mivel cukorra szedek merckformin XR 750g ezert nemtudom hogy így teherbe eshetek vagy sem!? De eddig jól jött legalabbis miota szedem a gyógyszert, sőt mindig hamarabb jött meg. Nem merek már tesztelni, mert ha negativ akkor szomoru leszek, volt ilyen es félek már ettől. Ki mit tenne?
2017. jún. 13. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha két napja késik, már megbízható az eredmény.
2017. jún. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Reggeliből inkább?
2017. jún. 13. 15:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, reggeli elsőből a legjobb.
2017. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet ezt a hetet megvárom még, hátha..ne kelljen potyára csinálni. Köszönöm!
2017. jún. 13. 16:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Én olyan tesztet vettem, amiben két csík volt. Két nap után teszteltem pont, és erős pozitív lett. Mondjuk itt olvasom, hogy sokan a nemvárt előtt is tesztelnek pozitívat. Én olyan korán azért nem tesztelnék.
2017. jún. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Teszteltem de negativat.. Még nem jött meg..és vannak görcseim, meg a melle fáj duzzadt, de a kontroll csík is nehezen jött ki..2x kellett mártani. Szóval várok!
2017. jún. 14. 15:05
 7/8 A kérdező kommentje:
De én lattam egy nagyon halvány csíkot, ami lehet csak a helye..:/
2017. jún. 14. 15:22
 8/8 A kérdező kommentje:
3 napnyi késés után megjöt, de elég erősen és darabosan, nem is tudom nekem mikor volt már ilyen erős vérzésem, vajon vetélés lehetett? :(
2017. jún. 18. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!