Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy köze van a beágyazódáshoz ennek a fájdalomnak?

Figyelt kérdés
11én volt az ovum amikor akcióztunk is a párommal,ma reggel óta fáj a bal petefészkem elég durván.Szerintetek?
2017. jún. 14. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Még korai. Kb. a 10 nap környékén ágyazódik be.

Vagy most van peteérésed, vagy valami probléma lehet a petefészkeddel.

2017. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudom mi ez de nagyon faj...2 hete voltam nögyogyasznal minden rendben volt
2017. jún. 14. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha reggelre elmúlik, szerintem peteérés volt (csak akkor nem 11-én volt). Ha tovább tart, lehet gyulladás vagy ciszta, el kell menni dokihoz.

Ha rosszabbodik, akkor meg menjetek be az ügyeletre, nehogy esetleg vakbél legyen (lázad nincs?), bár azt hiszem, az jobb oldalon fáj.

Méhen kívüli nem lehet, ugye? Biztos nem estél teherbe az előző ciklusban? Több tippem nincs, meg nem is vagyok orvos.

2017. jún. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem ugyan ez volt. 29-én voltunk együtt, 30-án peteérés, 2-án erős görcsök elalvás előtt majd reggel is. Aztán 2 napig pecsételő vérzés. Mikor az abba maradt, gyanús lett és csináltam egy tesztet ami pozitív lett. Nagyon furcsálltam, mert ez az együttlét után egy héttel volt, egy héttel a menstruáció előtt. 2 napja kellett volna megjönnie, 3 teszt pozitív és a doki is csak sejti nem látott még semmit. Kedden megyek vissza. Kíváncsi vagyok nálad mi lesz. Én a görcs után 2 nappal csináltam Gábriel tesztet
2017. jún. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!