Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Óvszer mellett terhesség?

Óvszer mellett terhesség?

Figyelt kérdés
Két hónapja volt abortuszom, nem vagyok ra buszke, de nem volt mas valasztas.Utana szinte pont egy honapra ra meg is jott.Most viszont egy napja kesik, es gyanusan faradt vagyok ket napja.Mas terhessegre utalo jel nincs...nem ugy mint az elozonel;mellfeszules, hanyinger, ehsegerzet, gorcsolgetes, stb..Hasznaltunk ovszert minden aktusnal.Kiveve, mikor maszturbalt, es a huvelyemre ment a spermium.kb 50cm-re volt tolem.Elotte mondjuk eroszakkal belem is hatolt, de mikor elsirtam magam, megelegelte ennyivel..Szoval mehetett a huvelyembe spermium, mikozben maszturbalt?Vagy csak az abortusz miatt felborulhatott a hormonhaztartasom?

2017. jún. 15. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de milyen kapcsolat az ahol erőszakkal belédhatol?. Teszt az kimutatja ha,ez kb 2hete történt.

Szerintem nincs terhesség.de sose lehet tudni....

2017. jún. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat olyan kapcsolat, ahol felelemben vagyok tartva, es nem tudok lepni..Mindenaron gyereket akar.Alig varom, hogy tudjak huvelygyurut venni, mert a spiralt nem akarta az orvos vissza tenni, mivel begyulladtam, a gyogyszert meg nem birom..😕
2017. jún. 15. 12:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Meddig akarsz maradni?
2017. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy ebből a nemi erőszakból nem leszel terhes!

Ugye, nem vagy együtt az erőszaktevővel?

2017. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz terhes.

A többit nem kommentáltom.

2017. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De akkor ezek szerint nem is tud az Abortuszról? Menj rendőrségre jelentsd fel nemierőszakért. Meg kérj rendőri védelmet vagy távolságtartási végzést
2017. jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerencsere nem vagyok terhes, megjött.Van felfüggesztettje, nem merem feljelwnteni, különben a családja kicsinálna.Tud az abortuszról!Haragudott is miatta, másnap fel is pofozott érte!Majd közölte, újra megteszi, hogy kínlódjak..De teszek ellene, veszek hüvely gyűrűt..Sajna a spirált nem rakják vissza, pedig az volt a legjobb, csak begyulladtam tőle!
2017. jún. 19. 11:12
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, kérlek, hívd fel a NANE-t! Segítenek! 06 80 505 101
2017. jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!