Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napja késik a nem vártam!...

Két napja késik a nem vártam! Így is tesztelhetek?

Figyelt kérdés
Két napja késik a nem vártam, eddig nem várt napja előtt volt kétszer rózsaszínes folyásom, meg fehér. De semmi mensihez hasonló görcseim nem voltak. Csak hasszúrkáim de az minden nap, most nem várt után vagyok két nappal de reggel volt egy barna folt a bugyimon. De azóta csak ismét enyhe rózsaszín folyás. Van itthon tesztem 10-es érzékenységű, szerintetek ha babás vagyok és nem első vizeletből tesztelek mutat valamit? A melleim meg vannak duzzadva, nem várt előtt nagyon fájtak(szoktak is nem várt előtt) de mára már enyhült a fájdalom. Ugyan azokat érzem mint mikor meg szokott jönni a mensim, kivéve a görcsöket. Vagy várjak még a tesztel? Lehet ez a mensi előszele? Köszönöm!
2017. jún. 22. 09:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én már régen megcsináltam volna a helyedben tesztet! Ha babás vagy akkor az azonnal kiderül, ha meg nem, akkor irány az orvos...egy ellenőrzés sosem árt.
2017. jún. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
nem első vizeletből is kimutatja már ha terhes vagy alap esetbe
2017. jún. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma délután meg csinálom!
2017. jún. 22. 10:03
 4/22 anonim ***** válasza:
Ird majd meg az eredmenyt am :)
2017. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Meg csináltam most nem tudtam várni tovább!

Nagyon szép pozitív lett!:)

Remélem minden rendben lesz!

2017. jún. 22. 11:15
 6/22 anonim ***** válasza:

Gratulálok :D

Megmutatod?

2017. jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Persze hogyan tudom fel tölteni a képet?:)
2017. jún. 22. 11:50
 8/22 anonim ***** válasza:
gratulálok!! a vérezgetés és barnázgatás miatt menjél minél előbb dokihoz mert lehet hormonpótlás kell!
2017. jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) igen ma már megyek is orvoshoz!:)
2017. jún. 22. 12:08
 10/22 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2017. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!