Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napja késik a nem vártam!...

Két napja késik a nem vártam! Így is tesztelhetek?

Figyelt kérdés
Két napja késik a nem vártam, eddig nem várt napja előtt volt kétszer rózsaszínes folyásom, meg fehér. De semmi mensihez hasonló görcseim nem voltak. Csak hasszúrkáim de az minden nap, most nem várt után vagyok két nappal de reggel volt egy barna folt a bugyimon. De azóta csak ismét enyhe rózsaszín folyás. Van itthon tesztem 10-es érzékenységű, szerintetek ha babás vagyok és nem első vizeletből tesztelek mutat valamit? A melleim meg vannak duzzadva, nem várt előtt nagyon fájtak(szoktak is nem várt előtt) de mára már enyhült a fájdalom. Ugyan azokat érzem mint mikor meg szokott jönni a mensim, kivéve a görcsöket. Vagy várjak még a tesztel? Lehet ez a mensi előszele? Köszönöm!
2017. jún. 22. 09:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Kephost.com, majd belinkeled ide.
2017. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Vagy képfeltöltés.hu
2017. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
2017. jún. 22. 14:22
 14/22 anonim ***** válasza:
Nagyon szép, gratulálok mégegyszer! :)
2017. jún. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Kicsit homályos a kép😖

Köszönöm szépen:)

2017. jún. 22. 15:21
 16/22 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon szép pozitív teszt :)

Gratulálok kismama :D

2017. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2017. jún. 22. 17:08
 18/22 anonim ***** válasza:
kis mázlista:) én erre várok már nemistudommióta
2017. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha jól értelmezem, kedden lett volna aktuális mensid?

Nekem is, és pozitív tesztjeim vannak, azaz pontosan egyidős kismamák vagyunk! 🙂

Első baba?

Gratulálok,

Viki

2017. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Igen:) Keddre nem vártam:)

Három éve volt egy műszeres terhesség megszakításom 😖

Akkor a 8. héten csináltam tesztet ami pozitív lett, addig amíg nem voltak rosszul léteim észre sem vettem hogy terhes vagyok.

Nem is gyanakodtam mert előtte (kb 4. hét körül) meg volt a nem vártam, és nem vettem akkor észre hogy másabb lenne bármi is.

Örültünk a babának, aztán a 12. héten UH-on meg állapították hogy cisztikus hygromája van😖

Meg Down-szindrómás😖

Így a 14. héten jegyzőkönyv alapján terhesség megszakításom volt 😢

3 évet vártunk, most januárban el kezdtünk próbálkozni és fél éven belül sikerült:) Nagyon örülünk neki és remélem minden rendben lesz:)

Én is gratulálok neked:)

Neked első babuci lesz?:)

2017. jún. 23. 05:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!