Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennem kell orvoshoz?

Szerintetek mennem kell orvoshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20.ra nem vártam, nem is jött meg, tesztjeim pozitívok.

Nincs semmi egyéb gondom, kivéve hogy szúr a petefészkemnél, oldalt.

Attól tartok nehogy méhen kívüli legyen, hálisten tapasztalatom nincs ezzel kapcsolatban,remélem nem is lesz.

Szerintetek elmenjek orvoshoz, érdemes ilyen korán ezzel a gyanúval, vagy normális ez a fajta fájdalom, és várjam ki a két hetet?

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2017. jún. 23. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan várj a 6-7. hétig. Számold ki kalkulátorral hol járhatsz.
2017. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen normális amit érzel (lassan növekedni kezd a méh, nyúlnak a méhszalagok), az embrio még legalább egy hétig olyan pici, hogy ultrahanggal nem is látszik sem méhen belül, sem méhen kívül. Panaszt sem okozhat még most.

Ha nincs erős görcsöd, barnázásod, vérzésed, akkor ráérsz menni amikor a 6. hetet már betöltötted.

Addig szedj magneb6-ot, segíthet csökkenteni a hasfájást.

2017. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Időközben felerősödött a szurkálás, felhívtam az orvosom, hogy mit javasol, azt mondta ma megnéz ultrahangon!

2017. jún. 23. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!