Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai lenne? Kinek mi volt...

Korai lenne? Kinek mi volt mensi elott a tunete?

Figyelt kérdés

Na szoval , mar regota babat tervezunk , viszont most kb 2 honapja megbeszeltuk ha jonni akar jon.. mar nem is stersszeltem ra.. viszomt pont ovu napjan voltunk egyutt! 28 napos a ciklusom igy hat 14 en volt (meg erzem az ovut hala istennek) 3 nap mulva kene megjonnie viszont kb 5 napja minden delutan/keso olyan 4 oratol este 8 ig kajara nemtudok nezni olyankor, mert folyamatosan hanyingerem van,neha megszedulok a hatam szet akar menni forronak erzem a testem is es valahogy erzem hogy terhes vagyok..

Ja es szerintetek mikor legyen teszt hogy ne csalodjak?:(

Kerjek olyanok is irjanak akivel ugyan igy volt!😊



2017. jún. 25. 05:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja es reggelre bekemenyedig a hasam es mar kb 6 napja gorcsolget a hasam mint ha megakarna jonni!gyakrabban jarok pisilni is!
2017. jún. 25. 05:18
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Mensi előtt PMS tünetek vannak. Utólag szokták megmagyarázni, hogy igen, ez terhestünet. A valóság viszont az, hogy a terhesség a fogantatás utáni első két hétben kb. ugyanolyan, mint a luteális fázis.


Tesztelj aznap, amikor meg kellene jönnie és elmarad :)

2017. jún. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

2-es szivembol szolt :)

Es sajnos annyira figyeled a jeleket megint es premens tunetekre egybol terhesseget gyanitasz hogy ez bizony meg mindig nem a laza "majd jon ha akar" kategoria....

2017. jún. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

A leírásból tényleg nem az jön le hogy ne görcsölnél rá.

Nem kell félni a negatív teszttől sem, majd legközelebb sikerül.

Tesztelj mikor már késik a vérzésed.

2017. jún. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
nekem az egyetlen tünetem az volt hoy míg máskor már ovutól fájni szokott a mellem,most csak mensi előtt 2 nappal kezdődött a mellfájás. holott más ciklusokba olyankorra már szinte el is múlik. hasam minimálisan fájdogált de nem olyan erősen mint amikor megakar jönni. jóval gyengébben. azóta 5 hetes vagyok. és nincs tünetem max a mellem fáj de nem vészes. nekem mensi előtt 2 nappal halványan kimutatta,de még nem hittem neki csak késés után. akkor már szép erős volt
2017. jún. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem annyi h nagyon megnottek a melleim es mar koran jottek a hanyingerek 5+5nél es 7.hetig tartott aztan 9.het korul ujra hanyas a 13.hetig.. de ami mensi elott voltak, azok a cicik meg a megfog jonni erzes is mas volt , azert sejtettem , mert voltam mar terhes csak nem lett jó vége
2017. jún. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek!

Igazatok vancsak mosr hogy ezek meg jelentek elegge fura mivel nekem soha semmi bajom mensi elott csak a gorcs..

De azt mondjak a remeny hal meg utoljara 😊

2017. jún. 25. 09:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Annyit hozzátennék, hogy nekem a 9 honap alatt mig vegre teherbe estem ugy h maradt is a baba, voltak olyan tuneteim h eskudtem ra h terhes vagyok ! Es nem voltam... a tuneteket valóban be lehet kepzelni
2017. jún. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ja hat akkor ez van lehet megint nincs 😔 mar 1 es feleve probalkozunk tavaly aprilisba ossze jott na akkor semmi tunetem nem volt a pozi teszten kivul , 8 hetesen elmemt..

De hat ha !🙂

2017. jún. 25. 09:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondd?
2017. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!