Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai lenne? Kinek mi volt...

Korai lenne? Kinek mi volt mensi elott a tunete?

Figyelt kérdés

Na szoval , mar regota babat tervezunk , viszont most kb 2 honapja megbeszeltuk ha jonni akar jon.. mar nem is stersszeltem ra.. viszomt pont ovu napjan voltunk egyutt! 28 napos a ciklusom igy hat 14 en volt (meg erzem az ovut hala istennek) 3 nap mulva kene megjonnie viszont kb 5 napja minden delutan/keso olyan 4 oratol este 8 ig kajara nemtudok nezni olyankor, mert folyamatosan hanyingerem van,neha megszedulok a hatam szet akar menni forronak erzem a testem is es valahogy erzem hogy terhes vagyok..

Ja es szerintetek mikor legyen teszt hogy ne csalodjak?:(

Kerjek olyanok is irjanak akivel ugyan igy volt!😊



2017. jún. 25. 05:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Voltam vervetelen kb 2 hete es minden rendbe van velem! Szoval nem is ertem.. ha most sem jon ossze akkor nemtudom mi lesz feladom,☹
2017. jún. 25. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!