Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításos együttlét?...

Megszakításos együttlét? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval csak az érdekelne,hogy aki a megszakításos együttlét mellett esett teherbe,azok...hogy is kérdezzem?!..szóval azoknak csak ,,egy menet,, volt vagy kettő?

Azért kérdezem,mert azt hallottam hogy csak abban az esetben lehet a megszakítás mellett teherbe esni,ha két menet van egymás után,mert az első menetből a ffinak a húgycsövében marad(hat) sperma ami a köv. menetnél kerül(het) a hüvelybe. Tehát ha ez igaz,akkor feltételezhetem azt hogy egy menetes együttlétnél nem lehet teherbe esni.


2017. jún. 26. 12:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%

Ez butaság!


Ha nem akarsz gyereket védekezz, a megszakítás nem védekezés, csak csökkenti az esélyét a terhességnek.

2017. jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
De igen. Lehet.
2017. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kedves 1#-es és 2#-es,nektek (is) egy menetes megszakítással sikerült a baba?
2017. jún. 26. 12:50
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült soha teherbe esnem megszakítással. Két menetessel nem találkoztam :). Illetve barátnőm elmondása alapján nekik volt kétszer néha, de ő sem esett teherbe. Mindenhol ezt lehet hallani, hogy megszakítással lett terhes, de én és barátnőm soha nem lettünk így azok.
2017. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mi 1,5-2 évig így csináltuk mindig, de nem lett belőle baba. Szerintem amúgy minimális az esély terhességre ha a pasi tényleg időben veszi ki. Mondjuk mi azóta már nem védekezünk sehogy, babát szeretnénk.

Én úgy tudom, hogy pasiknál az előnedv tartalmazhat spermiumot és úgy teherbe lehet esni, ezért sem biztonságos védekezési módszer annak aki nem akar terhes lenni.

2017. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%

1-es vagyok, amikor nem akartam babát védekeztem, amikor akartam akkor meg nem!


Cserébe tanultam biológiát!

2017. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

Az előváladék tartalmazhat kevés mennyiségű életképes spermiumot, szóval mindegy, hogy volt-e már előtte is egy menet vagy sem. Teherbe lehet esni egy menetes megszakításos együttléttől is.

Ez a módszer leginkább azoknál jöhet szóba, ahol nem gond az sem, ha baba lesz belőle. Én is csak ekkor alkalmaztam, nem így estem teherbe.

2017. jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
2,5 év után lettem így terhes, mi csak 1 menetezünk, a 2 lanyom mellett örülünk hogy ez az 1 is összejön
2017. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki válaszát!

Kedves 1#-es neked is köszi a kedves stílusod,de csak elmondanám hogy nem egy tinivel beszélgettél!! Pusztán csak kíváncsiságból kérdeztem meg,mert így hallottam,és érdekelt volna TAPASZTALT emberek éleménye,tehát konkrétan olyan embereké akik így estek teherbe!! Mivel veled ilyen nem történt,így nem is értem minek írtál?! :/

2017. jún. 26. 13:50
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
Háát logikusan és elvileg nem tartalmazhatna spermiumot, csak ha maradt ott, mert a sperma hátrébbről és később jön, mit a nyíláshoz közelebb termelődő és előbb megjelenő váladék. Mindenesetre ha szeretnél gyereket ne erre számíts, mert vannak, akiknek több tíz évig is beválik (pedig nincs baj a termékenységükkel), ha meg nem szeretnél, ne kockáztass, mert más meg pár alkalom vagy 1-2 év után "belelép", aztán lehet találgatni, hogy mismásolás ill. baki volt vagy a fránya előváladék.
2017. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!