Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításos együttlét?...

Megszakításos együttlét? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval csak az érdekelne,hogy aki a megszakításos együttlét mellett esett teherbe,azok...hogy is kérdezzem?!..szóval azoknak csak ,,egy menet,, volt vagy kettő?

Azért kérdezem,mert azt hallottam hogy csak abban az esetben lehet a megszakítás mellett teherbe esni,ha két menet van egymás után,mert az első menetből a ffinak a húgycsövében marad(hat) sperma ami a köv. menetnél kerül(het) a hüvelybe. Tehát ha ez igaz,akkor feltételezhetem azt hogy egy menetes együttlétnél nem lehet teherbe esni.


2017. jún. 26. 12:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
26%

#3

Természetesen nem. Ugyanis, ha gyereket akarok, akkor nem szórakozom ilyen hülyeségekkel, ha pedig nem, akkor normális védekezést használok.


Olvass! NAGYON rád fér: pearl-index.

2017. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Én egy kérdést tettem fel,mert hallottam ezt-azt,és tisztán szerettem volna látni ebben a témában!

Nem értem hogy miért kell rögtön támadni hogy védekezz/olvass,stb. Én egy ismeretlen embert tuti nem támadnék le hanem normális kérdésre normális választ adnék!!

Pontosan azért kérdezem mert nem szeretnék ,,bajt,,!Viszont a párom meg nem szeretné ha mérgezném magam a szar bogyókkal (és én sem rajonganék érte). Mi jelenleg 2,5 éve ,,védekezünk,, megszakítással,eddig nem lett belőle baba. Ha esetleg jönne hát jönne,a világ nem dőlne össze,de eddig nem volt baj belőle. Ezért is éedekel ennyire ez a téma hogy most akkor hogy is van ez?!

2017. jún. 26. 14:31
 13/15 anonim ***** válasza:
Úgy tényleg nagyobb az esély. Mi ezt úgy oldjuk meg h a második menet gumis.
2017. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyszer sem lettem terhes megszakított közösüléssel, pedig évekig csináltuk így. Akkor igen, mikor akartuk.
2017. jún. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Csak egy
2017. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!