Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk a párommal,...

Babát szeretnénk a párommal, de most hagyom abba a tabit. Tri regolt szedek. Mennyi időnek kell eltelni-e hogy probálkozzunk a babával? Mert mostmár ugy gondoljuk hogy jöhet, de félek hogy csak nagyon sokára fog jönni. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Azt mondta a doki hogy mind a kettőnk rendben van csak nálam van az hogy állitolag hátrahajlo méhem van. Igy nehezebben fogok teherbe esni? Szerintetek? Előre is köszönöm a válaszokat
2008. okt. 17. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha most hagytad abba a fogamzásgátlót, akkor mindenképpen várjatok min. 2 hónapot a gyerekvállalással. Ennyi idő min. kell, amíg kitisztul a szervezeted, és visszaáll a hormonháztartásod.

A hátrahajló méh nem csökkenti a teherbeesés valószínűségét. A terhesség 12. hetétől elvileg a méh kiemelkedik a kismedencéből, így már nincs hátrahajlás. Ha ez nem történik meg, akkor az orvos tud ezen segíteni.

Sok sikert!

2008. okt. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia a két honapot mindenképp várjátok meg mig kicsit ürül töle a szervezeted.Nekem is hátrahajlo méhem van és ugy lettem babás hogy nem terveztük szoval semmi köze ahoz hogy nehezebb vagy nem nehezebb e miatt teherbe esni.Most vagyok 33 hetes és akkora a hasam mint egy görögdinnye elöl hordom a kis valagát:))))
2008. okt. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! Nem akarok butaságot mondani, de a doki nekem azt mondta, hogy nem kell feltétlenül várni, mert amíg nem ürül ki a szervezetedből a gyógyszer annyira, hogy megtermékenyülhess, addig úgysem jön a baba. Valami lehet benne, hiszen a szervezet nagyon okos. De azért ha téged megnyugtat, várj két hónapot és utána hajrá!!!! Sok sikert!
2008. okt. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is tri-regolt szedtem, szedek. A fiamnál amikor abahagytuk a gyógyszert a második hónapban lettem terhes. A lányommal pedig azonnal az első hónapban. A 3 hónapot azért javasolják mert kb ennyi idő kell hogy a méh nyálkahártyálya megfelelő legyen a beágyazódáshoz. Szerintem ha az én picikém be tudott ágyazódni akkor biztos megfelelő is volt a méhem fala.Ezeknek a tablettáknak már nagyon kevés a hormontartalmuk nem ártanak a babának ha hamarabb terhes leszel mint 3 hónap.
2008. okt. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!