Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl lehetek már az ovun?

Túl lehetek már az ovun?

Figyelt kérdés
Tegnap,tegnapelőtt és azelőtt ovus fájdalmaim voltak.A reggeli hőm tegnap reggel 36.4 volt,tegnapelőtti 36.2 és az azelőtti is 36.2 volt,ill. a tegnapi 36.4-es hő után a ma reggeli hőm megint csak 36.2 volt. Ma volt ,,sok,, tojásfehérje nyákom,az elmúlt pár napban inkább száraz voltam. Ma már ovus fájdalmam nem volt,csak a nyák volt és a melleim érzékenyek lettek na délelőtt óta. Mikor történhetett az ovu? Tegnap vagy inkább ma?
2017. jún. 26. 23:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A hő alapján még nem volt ovud. A nyák teljesen mellékes, aktív szexuális élet mellett (gondolom az van, ha babát akartok) nem is vizsgálható, mivel szex után legalább 24 óráig nem tudod, kié folyik belőled. Legyetek együtt kétnaponta, az bőven elég a babához, mivel 72 óráig élnek a spermiumok a petevezetőben. Stimulált ciklusban nekem is így mondta az orvosom, azóta ez a harmadik terhességem, és hidd el, elég. Nem kell tudnod előre, hogy pontosan mikor történik a repedés, mellesleg nem is lehet tudni.
2017. jún. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem baba miatt kérdeztem :)

Van egy telós appom ami jelzi mikor van az ovum és mivel a múlthónapban 5 napot is késett a mensim (így gondolom akkor sem akkor volt az ovum amikor mutatta) így úgy gondoltam hogy ebben a hónapban megpróbálom nyomon követni a hőmmel hogy valóban akkor van e amikor mutatja. Az app szerint 24-én már megvolt az ovum,akkor nemigazán volt nyákom viszont ovus fájdalmam volt 23 ill. 24-25-én. Tegnap óta meg érzékenyek a cicijeim,viszont a hőm ma reggel is csak 36.2 volt :/

Nem tudom hogy akkor mikor lesz az ovum már komolyan?!

2017. jún. 27. 07:59
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt mondanám, hogy még nem volt ovulációd.
2017. jún. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mostmár kívácsi vagyok mikor lesz ovum!
2017. jún. 27. 10:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Vagy nem latom vagy nem irtad, de hany naposak a cikousaid es hol tartasz most a ciklusodban?
2017. jún. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,mellékelek egy saját képet:


[link]

filename=32120170627_100901.jpg


Átlag 28-29 napos ciklusaim vannak. 20-ától kezdtem el mérni a hőmet mert akkor hutott eszembe ez a lehetőség (is).

2017. jún. 27. 12:52
 7/13 A kérdező kommentje:
2017. jún. 27. 12:53
 8/13 anonim ***** válasza:

Huh.. inkabb regisztralj a ciklus.hura

Enis fent vagyok ez a mostani gorbém

[link]


24 én volt LH csúcsom 25-én tuszoreprdes amikor leedett a hőm. Most 4dpon vagyok.:)



Sokkal jobb es átláthatobb. Hanyadik napon vagy?

2017. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Regisztráltam rá de telóról semmit sem tudok beírni..jelenleg a ciklusom 18. napján vagyok,és fogalmam sincs hogy volt e ovum vagy lesz e :/ A mobilos appom szerint 24-én volt ovum.
2017. jún. 27. 14:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem 24-én ,mert nem maradt fent a hőd vissza esett es akkor van nem volt tuszorepedes vagy ovu sem volt. De ez ugy jo ha mensitol vezeted , ha most nem sikerul akk legkozelebb mar tudod onnan kezdeni es meglatod a gorbed teljes egeszeben.
2017. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!