Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok, ha ilyen a nyákom...

Csajok, ha ilyen a nyákom akkor mikor számíthatok ovura?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen a nyákom már kb 3 napja.


2017. jún. 27. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Már termékeny vagy ez a nyák peé kor van
2017. jún. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
De most komolyan, ezt nem lehetett volna körülírni????
2017. jún. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez nem az én nyákom :D A gugliról töltöttem le mert az enyém jelentleg ugyan így néz ki..sűrű,ragacsos. Okés hogy termékeny vagyok,csak arra lennék kìváncsi higy ezután a fajta nyák után következik be a tojásfehérje szerű ami az ovuláció napját jelzi?
2017. jún. 27. 18:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg pláne körülírhattad volna :D. Lám, sikerúlt is: sűrü és ragacsos. Mi ilyenkor voltunk együt amúgy és sikerült a baba.
2017. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó :D
2017. jún. 27. 19:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez minden hónapban egyszer van egy napig. Nagykönyv szerinr tobb napos dolog es minden nap hosszabra lehet kihúzni. De nekem nem. Amugy lh csúcs elott 2 nappal van nekem mindig néha 3 nappal. Ilyenkor érdemes minden másnap együttlenni. :) drukkolok
2017. jún. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
6-os: nekem dettó :) csak egyszer találkozok vele, majd rá 2-3 napra tüszőrepedés. Azért jó tudni, hogy nem vagyok egyedül :D
2017. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es ezt nekem is jo tudni, h nem vagyok vegre rgyedül ezzel.:)


Amugy amikor sikerult mind a 2 baba , akkor egyik olyan hónapomban sen volt pl ilyen nyákom.:) meglepodtem a pozi teszteken.

2017. jún. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na nekem meg kb 1 hétig van nyákom..de abban az egy hétben is össze-vissza..hol ragacsos,sűrű,hol krémesebb,hol tojásfehérje szerű,hol folyósabb. :/ Így meg megzavarodok és azt sem tudom melyik nap van ovum. Ezért is kezdtem el mellé mérni a hőmet is.
2017. jún. 28. 08:04
 10/10 anonim ***** válasza:

En LH tesztelek mellé. Mindig igazat mutat az is meg a hőm is.:) neten rendelem 2 éve lassan. A fastest.hun

Nekem a 20as erzekenysegu bagyon bevalt. A 10es sokszor megkavart :)

2017. jún. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!