Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20 éves korom óta pánikbeteg...

20 éves korom óta pánikbeteg vagyok, és Zoloft gyógyszert szedek, 10 éve. Lehet-e egészséges gyereket szülni emiatt, van e valami amit ilyenkor lehet szedni, vagy azonnal el kell hagyni?

Figyelt kérdés
2007. nov. 22. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy terapeutát! Először szerintem ezt oldd meg! Hidd el, utána sokkal felszabadultabb leszel. Igenis meg fogsz gyógyulni!!! Írj privát e-mailt, ha gondolod! Üdv
2007. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem kellene gyógyszert szedned. Nekem is 5-6 éve ezt diagnosztizálták, és megpróbálták nyugtatókkal megoldani. De 3-4 hónap után rájöttem, ha továbbfolytatom a gyógyszert, nincs megállás. Keress fel egy természetgyógyászt, kineziológust, aki segít ebből kilábalni. Hidd el, minden a fejben dől el. Gondolj bele, te is elkábusz a gyógyszert, hát akkor a kis magzat!?
2007. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hasonló helyzetben voltam 10 évig szedtem gyógyszert a pánikomra, közben sikerült teherbe esnem akkor azonnal abba hagytam a gyógyszert. Sajnos a kisbabát elvesztettük. Két éve kineziológushoz járok, három havi kezelés után el tudtam hagyni a gyógyszert, még nem érzem 100 %-osan gyógyultnak magam de jól vagyok. Szerintem is probálj kigyógyulni a betegségedből és aztán meglátod jönni fog a baba. Minden jót kivánok!
2007. nov. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ehhez csak annyit írnék, hogy hasonló cipőben jártam kb egy fél éve. Olyan szinten pánikoltam, hogy a szívritmusom is időként megváltozott.Az orvosom előszőr azt mondta, hogy gyógyszerrel ki kellene kezelni. Aztán jött egy kedves kollágám azzal, hogy kezdjek el citromfű teát inni! Az orvosom is azt mondta, hogy sokkal jobb előbb ezzel próbálkozni, mivel, ha rendbe hoz, akkor a baba projektet sem zavarja és mégsem gyógyszerezem magam.

Naponta 2 bögrével ittam 2 hónapig és mostanra semmi bajom nincs már! Néha azért még iszok egy-egy csészével, biztos ami biztos! Szerintem próbáld ki! Ártani biztosan nem fog, még ha teherbe fogsz esni akkor sem!

2007. nov. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!