Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom abortuszt akar, én...

A párom abortuszt akar, én viszont nem. Egyre többet vitatkozik. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
A párom nem akarja a babát, én viszont mondtam megtartom. Már amúgy sem lehetne elintézni az abortuszt, de akkor azt mondja elvisz külföldre. Az anyja és ő is mindennap vitatkoznak velem. Ez a terhességemnek sem tesz jót, és ezek után nagyon megutáltam a párom. Azt mondta, hogy egész életében hibaként gondolna a babánkra. Azon gondolkoztam kétségbeesésemben, hogy hazudok neki hogy abortuszra mentem, vége a kapcsolatnak, csak hagyjanak végre békén szülésig. Mit tanácsoltok?

2017. jún. 29. 17:23
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
76%
A te tested, még jó hogy te döntesz. Hány éves vagy? Van hova menned? Biztonságos körülményke közé tudod szülni a babát az apja nélkül is?
2017. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok és a szüleim szerencsére támogatnak mindenben.
2017. jún. 29. 17:30
 3/43 anonim ***** válasza:
80%

Koltozz el.mar ha egyutt eltek,ezt nem irtad.

Ha nem eltek egyutt,akkor tiltsd mindenhol.

Az en parom konkretan lelepett,mert nem vetettem el a picit.

Aztan megbanta es visszajott (10 hetet voltunk kulon).persze ez nem ilyen egyszeruen ment.sok sok beszelgetes elozte meg.

15 hos a kisfiunk es imadja.a szeme fenye.

Akkoriban o is mondott hasonlot,hogy hiba lenne megatartani es ilyenek.de mara mar egy cseppet sem tartja annak.

2017. jún. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
62%

Véletlen jött össze a baba?

Ha nem akarja,akkor menjetek szét,tartsd meg a babát ha szeretnéd,Ő meg fizet majd gyerektartast.inkább menjetek szét,minthogy a gyerek rossz kapcsolatos családban nőljön fel!

2017. jún. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
84%
Együtt vagytok még? Én szakítanék vele, és a telefont sem venném fel nekik. És még közölném, hogy oké, vegye úgy, hogy neki nem lesz gyereke, csak nekem. Lemondanék a gyerektartásról is, ha ez lenne az ára annak, hogy békén hagyjon minket. Persze akkor látni se akarja a gyereket.
2017. jún. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
60%
Egyetértek az előzőekkel. szabadulj meg a pasitól. Ha annyira nem akart gyereket,, miért nem védekezett? Nem csak a nők tehetnek ám a nem kívánt terhesség ellen, óvszer is van a világon... Ha meg cseszett bármit is tenni ellne, utólag ne pofázzon, meg hajtson el abortuszra téged.
2017. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Nem terveztük, valóban viszont a jövőnket együtt képzeltük el. Ezért nem is értettem miért reagált így erre. Én nem ebbe az emberbe szerettem bele. Borzasztó dolgokat mondott a babáról, hülye és hasonlók. Egész nap vitatkoznak velem és nagyon fáj, mert szerettem őt...
2017. jún. 29. 17:37
 8/43 anonim ***** válasza:
76%
Ez csak azt bizonyitja hogy nem ismered, eddig alakoskodott előtted.
2017. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
80%

Jobb későn, mint soha. Most legalább már tudod, hogy milyen igazából, és hidd el, rosszabb lett volna évekkel később rájönni esküvő, közös házvásárlás, több gyerek stb után.

Szerencséje van a fickónak, mert én már több okból is elküldtem volna a zavarosba. Hülye a baba? Akkor ő mi?

2017. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
57%
Gyerektartásból viszont ne engedj mint ahogy valaki írta. Az a gyereké. Legfeljebb rakd félre ha annyira nincs rá szükség.
2017. jún. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!