Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap erős pozitívat tesztelt...

Tegnap erős pozitívat teszteltem időn túl coraxxal. Ma x-epil reggel negatív?

Figyelt kérdés
Van valami ötletetek mitől lehet? Pár napja nagyon halvány tesztejeim voltak, fel is tettem kérdést ezzel kapcsolatban.

2017. júl. 1. 16:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem nemvart napjan corax delutanibol pozitiv x-epil teljesen negativ!!!X-epil kesobb mutatja nem olyan erzekeny.Kivancsian varom a reggelt szerintem babas vagy:)
2017. júl. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tényleg már csak a remény van, de szerintem - lesz! De jó lenne, ha +!
2017. júl. 1. 20:36
 43/72 anonim ***** válasza:
25%

Ne haragudj, de van egy 7.5 honapos babad, ne keseregj hogy nem vagy megint terhes, nezd azt hogy most a kisbabadnak 100%-ban szuksege lesz rad, taplald, nevelgesd, ismerd meg es orulj NEKI, ne mar rogton alig fel evvel azutan hogy lett neked mar keves legyen..

Gondolj bele lenne egy nehez terhesseged a kis 7.5 honaposod hatterbe kerulne, nehezebb lenne ra koncentralni pedig igenis neki Te vagy az egyetlen anyukaja....Ne erezd hogy o mar most keves Neked mert o is megerzi.

2017. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 A kérdező kommentje:
Igen, abszolút igazad van, lelkiismeretfurdalásom is van egy kicsit emiatt. Nem is így terveztük, csak szerintem még nem álltak vissza a hormonjaim szülés óta és azért vagyok kicsit megzakkanva!
2017. júl. 1. 21:38
 45/72 anonim ***** válasza:
95%

Kedves Utolsó!

Én igaz vártam többet a két gyermek között (3 év korkulonbseg), de nem hinném, hogy valaki azért vállal második babát, mert az első kevés neki ??!!

Akkor nekem a 2,5 éves fiam kevés lenne? Bocsi, de ez nevetséges hozzá állás...

Attól, hogy valakinek testvére lesz, ugyanúgy szeretve van, és nem azért szülik, (jó esetben, normál családban) hogy a másodikat félre "dobják".


Kérdező ne érezd magad emiatt kellemetlenül, mert ez nem egy szégyellni való dolog, máskülönben minden több gyerekes családanya szégyenkezne?

Drukkolok!

2017. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a drukkoloást és hogy megosztja a véleményét! Azért is kérdeztem itt meg írtam, mert itt több véleményt, tapasztalatot is tudok gyűjteni! Fogok írni még biztosan!
2017. júl. 1. 22:06
 47/72 anonim ***** válasza:
Teszteltel ma?
2017. júl. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
Várom az eredményt. :)
2017. júl. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 A kérdező kommentje:
Sikerült egy olyan tesztet kifognom, hogy a kontrollcsík is alig látszik. De tuti nem vagyok terhes, már érzem a hasamat, hogy fáj, biztos meg fog jönni:(.
2017. júl. 2. 07:31
 50/72 anonim ***** válasza:
Kérdező szoptatsz még?
2017. júl. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!