Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap erős pozitívat tesztelt...

Tegnap erős pozitívat teszteltem időn túl coraxxal. Ma x-epil reggel negatív?

Figyelt kérdés
Van valami ötletetek mitől lehet? Pár napja nagyon halvány tesztejeim voltak, fel is tettem kérdést ezzel kapcsolatban.

2017. júl. 1. 16:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
42%
Egy korai terhességnél vastag nyálkahártyán kívül nem biztos, hogy bármi látszódik... neked meg talán kínos bevallanod, hogy melléfogtál most...
2017. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:
42%
A negatív tesztek, az állítólagos ultrahang, amin nem láttak semmit, majd pár napra rá már vetélés?... Maximum, ha a menzeszt vetélésnek hívjuk... Ha egy kicsit is azt érezném, hogy nincs igazam, belátnám! Mindegy, védjétek, én nem teszek hozzá többet, amit gondoltam, leírtam, részemről ennyit ért ez a téma. Üdv!
2017. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!