Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap erős pozitívat tesztelt...

Tegnap erős pozitívat teszteltem időn túl coraxxal. Ma x-epil reggel negatív?

Figyelt kérdés
Van valami ötletetek mitől lehet? Pár napja nagyon halvány tesztejeim voltak, fel is tettem kérdést ezzel kapcsolatban.

2017. júl. 1. 16:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 A kérdező kommentje:
Nem, teljesen feleslegesnek érzem, holnap reggel kellene azt mondta a dokim.
2017. júl. 5. 07:38
 62/72 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy kérdező? Van e mar bizonyosság?
2017. júl. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
53%
En irtam anno hogy ne siettesse a masodikat erzelmileg, az utanam levo valaszolo rossz logika menten irt nekem, azert nem ugyanaz egy 7.5 honapos es egy 2.5 eves gyerek utan vagyni a tesora! Pont azert, amit a kerdezo is irt hogy amiota szult sorra szulne atunemenyeket, azaz ilyenkor a hormonok nagyon nagy szerepet jatszanak ebben. Kozel a terhesseg, a szuletes elmenye, de anyanak es foleg babanak is jobb ha nem azonnal erkezik a kovetkezo. Egy ilyen pici babacska meg 10000%-osan igenyli az anyukajat, ilyenkor o kell legyen az elso. De ez csak velemeny, van aki sorban szulia 4-5-6 gyereket is akar kicsi kulonbseggel de sokkal tobb a hatranya ennek. Foleg a nagyobbakra nezve, akik mrg maguk is picik es tobb figyelemre lenne szukseguk mint ami marad nekik a kovetkezo miatt.
2017. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
38%

Több mint valószínű, hogy nincs semmi, csak ezt már kellemetlen bevallani... Bosszantó az ilyen. Napokig fejtegetik z olvasók, hogy látják-e a csíkot vagy nem, a kérdező meg terhesnek képzeli magát, ezért is írja ki a kérdést, mert azt a választ várja mindenkitől, hogy pozitív... Amikor kiderül, hogy nem terhes, akkor meg marad a csend. Persze ezek után könnyen ide kommentelhet akármit, úgyse tudjuk leellenőrizni, de a csend mindig árulkodó. A másik kérdésénél is valaki megírta, hogy ha van vagy volt baba, akkor vastag nyálkahártyát kell látnia a dokinak, erre beírta válasznak nem sokkal utána, hogy volt orvosnál, és vastag nyálkahártyát látott, és akármi lehet. Persze... Már teljesen beleélte magát, már tünetei is voltak kb. Nézegettük a száradási csíkokat a másik kérdésnél, amikről a képet ide már be se linkelte, csak annak a szétfolyt hibásnak, amit pozitívnak is lehet nézni, mert azt akarta hallani, hogy babás.

Igaza van annak, aki írta, hogy egy 7 hós baba mellett miért van ennyire bezsongva. Sejtem, mit érezhet, nekem is volt ilyen időszak, de ezek a hormonok. Leválik a baba az anyatejről, és az anyukának hiányzik az a szoros testi kötelék, ami egykor a pocakban, aztán a ciciztetéssel valósult meg, és újra át akarja élni.

2017. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Mivel ígértem, hogy nem fog véget érni a történetem, így be is tartom! "Elnézést", kórházban voltam vetéléssel... Utolsónak üzenem, hogy nem szopizott a kislányom egyáltalán, fejtem Neki a tejet... egyszerűen imádok anyának lenni és remélem még 2-3 kisbabánk lesz, de azt gondolom, hogy mivel nem ismerjük egymást ezt a hangnemet nem engedheted meg magadnak, de hát mindenki más. Amúgy a vastag nyálkahártyáról csak annyit, hogy az előző Kisbabámmal az 5 hetes UH-on 6 mm-es nyálkahártyám volt... Köszönöm azoknak, akik kultúráltan válaszoltak, nem estek nekem, mert éppen nem reagáltam azonnal. De hát valaki itt éli ki az agresszióját és a bunkóságát mert itt név nélkül könnyű! Beteg emberek...

2017. júl. 11. 15:08
 66/72 anonim ***** válasza:
21%
Nem vagyok sem bunkó, sem agresszív, csak őszinte. És kulturáltan fejtettem ki a véleményem. Persze, könnyű név nélkül írkálni, ahogy te is könnyen füllentheted, hogy vetéléssel voltál kórházban... Szinte biztos vagyok benne, hogy a fele sem igaz annak, amit írsz, csak egyszerűbb így lezárnod a témát...
2017. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
60%
Sajnálom kérdezo!
2017. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó előtti! A kérdező feltett egy kérdést, teljesen normális stílusban, mindig válaszolt. Nem értem, hogyha nem válaszol pár napig miért kell rögtön rosszindulatúnak lenni, hogy azt ír, amit akar meg füllent, miért csinálna ilyet?! Nem értem, hogy egyáltalán miért jut ilyen az eszedbe.
2017. júl. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
47%
Utolsóval egyetertek.. de itt minden kérdező kamus tudod. Nincs is ezekszerint igazi kerdes ezen az oldalon. Valszeg a kórházból en sem írogatnék. Meg pl en sem itt élek mint sokan, van h napokig fel sem tolom a képem...:S
2017. júl. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
20%
Gondoljatok, amit akartok... ;) Nem kell kifordítani, amit írtam. Egyszerűen nem hiszek a kérdezőnek, aki a másik kérdésénél pár napja annyit írt, hogy a doki nem látott semmit, csak vastag nyálkahártyát, erre most már meg is járta a kórházat vetéléssel. Szerintem felhúzta magát a válaszomon, aztán kellett a drámai lezárás. Tök mindegy, úgy sem fog kiderülni az igazság... Nyugodtan lehet ekézni, ez a véleményem...
2017. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!