Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 negatív teszt után lehetséges?

3 negatív teszt után lehetséges?

Figyelt kérdés
Utoljára februában volt menstruációm. Április végén történt a dolog.(Pontosan szólva nem is élvezett belém, de félek, hogy esélyes lehet a terhesség.) Azóta se jött meg. Csináltam egy tesztet, hat, nyolc, és tíz héttel a dolog után és mindhárom negatív lett. Akkor ugye biztos nem vagyok terhes.
2017. júl. 3. 08:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nők, akiknek a szervezete nem termel HCG-t, de szerintem a te esetedben nem erről van szó. Március óta csak észrevetted volna, hogy terhes vagy.

De attól még ekkora kimaradás nincs rendben, mindenképp nőgyógyászhoz kellene menned. Csodálom, hogy eddig nem mentél.

2017. júl. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek, nem is állt be még.
2017. júl. 3. 08:52
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem élvezett belém a párom, csak spermás lett a keze, megszáradt, megmosta a kezét szappannal, majd izgatni kezdett, de félek, hogy maradt valami a körme alatt, mert egy kicsit hosszabb volt éppen.
2017. júl. 3. 09:06
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy ha megkérdezhetem?
2017. júl. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
17
2017. júl. 3. 09:13
 6/22 anonim ***** válasza:
A helyexben azért felkeresnék egy nőgyógyászt hogy megnyugodj, ha már ott vagy írass fogamzásgátlót a baj elkerülése végett. Utolsó voltam
2017. júl. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
De ezek után egyébként lehetséges a terhesség? (fentebbi válaszban leírtam, hogy mi volt)
2017. júl. 3. 09:18
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Istenem megint egy.. :) ORVOS! 17 evesen ha nemi eletet élsz (egyébként nyugodtan) akkor el kell járni orvoshoz. Évente rakszuresrrle es ha problémád van (nem jon meg stb) akkor gyakrabban is.
2017. júl. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Még szűz vagyok.
2017. júl. 3. 09:20
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Na várlyunk csak szűz vagy de terhes lehetsz a vicc kategória nem itt van nem de mindegy röhögtem egy jót rajtad
2017. júl. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!