Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én egy 17 éves lány vagyok és...

Én egy 17 éves lány vagyok és nem rég lefeküdtem a barátommal. Szerintetek lehet baj?

Figyelt kérdés

Szóval 4x feküdtünk le 3x gumival 1x gumi nélkül.

a párom egyszer sem élvezett el sem közben sem utánna.

mult honap 5.én mult el a menstruáciom .. szerintetek lehet baj??


2017. júl. 4. 14:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Terhesség; nemi betegség
2017. júl. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

A gumi nélküli menet veszélyes volt,mert az előváladék tartalmaz(hat) spermát. Persze kisebb az esély így teherbe esni mintha beléd élvezett volna (én 2 és fél éve megszakítással vagyok a párommal) de az esély akkor is ott van!!

Védekezz,akkor nem lehet gond!

2017. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Fu minden napra jut egy ilyen kerdes..... ezt nem a terhesseg kategoriahoz kellene irni, mert itt nem errol van szo!

Amugy tanacs: addig ne szexelj, mig nem tudsz vedekezni rendesen! Es most mit kellene mondanunk? Senki nem tudja, hogy terhes lettel e....

2017. júl. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

#3 De, ezeket a kérdéseket pontosan ide kell írni az oldal szabályai szerint.

"Figyelem!

Amennyiben kérdésed "Terhes vagyok-e" jellegű, vagy nem is a terhességről, hanem a teherbeesésről kérdeznél, a Gyerekvállalás/Teherbeesés kategóriába írd ki!"

2017. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem védekezel lehetsz terhes, ennyi.
2017. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De egyszer sem élvezett el ..
2017. júl. 4. 15:10
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
4x feküdtetek le egymás mellé? Mert ez az igazi szextől kissé távol áll.
2017. júl. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer gumi nélkül voltatok együtt .

Hiába nem élvezett el,az előváladékban is lehet sperma.

2017. júl. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
A vegvaladek tobbezer spermiumot tartalmaz, az elovaladek parszazat. A teherbeeseshez elegendo egyetlenegy. Matekozz...
2017. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de téged elég rendesen átb.ott a pasid, vagy komoly szervi problémái vannak!

Egészséges fiatal fiú pikkpakk elmegy. Ha négyszer dugtatok úgy, hogy tényleg nem ment el, és 50 évnél fiatalabb, akkor mindenképpen keressen fel orvost!

Vaaagy: azt hazudja, hogy nem ment el, közben meg de.

2017. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!