Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Majdnem minden menstruációm...

Majdnem minden menstruációm alkalmával iszonyatos görcsei vannak és nagy, vastag darabokban válik le a méh nyálkahártyám. Lehet, hogy emiatt nem jön össze a kisbaba?

Figyelt kérdés
Régen 18-19 éves koromban azt mondta az orvosom, hogy túl vastag a nyálkahártyám és emiatt van a fájdalom meg minden. Az utóbbi időben mintha kisebb darabokban szakadna le a nyhártya, sőt az utolsó alkalommal nem is volt olyan darabos és csak 2 napig volt igazi mensim. A férjemmel nagyon szeretnénk kisbabát. Lehet, hogy emiatt a nyálkahártya dolog miatt nem jön össze? Ha volt valakinek ugyanilyen gondja, légyszi írja meg, hogy mit csinált! Köszönöm!
2007. nov. 22. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyan ez volt a problémám de én már szültem. A dokim azt mondta hogy hormon probléma miatt van ez. És lehet hogy tényleg ezért nem jön össze a baba.
2007. nov. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tényleg hormonális probléma akkor ajánlanám a jódot.De csak és kizárólag a negatív jódot www.jodis.hu én ittam iszom és mindíg is fogom.Segít az ilyen dolgokon.Meg a baba is hamarabb jöhet.Sok sikert

15 hetes kismama

2007. nov. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is minden hónapban hasonló dolgokkal küzdöttem. 2 havonta tuti kórházban kötöttem ki a menstruációmkor, ami teljesen rendszertelen volt egyébként. Egyszer elmentem egy nagyon nagy nevű dokihoz, h csináljon velem vmit. Ő megállapította, hogy "nem működnek rendesen a hormonjaim, kisebb a méhem mint kellene stb., ami annyit jelent, hogy majd nehezebben esek teherbe." És 3 hónapja, mindenféle próbálkozás, erőlködés nélkül összehoztunk egy kis "véletlen" babát a párommal (aminek azóta nagyon örülünk)!!! Szóval szerintem a hormonprobléma nem feltétlenül akadály!

Sok sikert!

üdv 12 hetes kismama

2007. nov. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!