Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jelentkeztek és milyen...

Mikor jelentkeztek és milyen tünetei voltak a méhen kívüli terhességednek?

Figyelt kérdés
5hetes terhes vagyok, nincs vérzés vagy ilyesmi, csak sztem kicsit kijött az aranyerem, fàjdogàl ott a végbelemnêl. Ez normàlis?
2017. júl. 7. 11:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Második vagyok, kétféle tesztet csináltam, az egyik x-epiles volt, azon nagyon halványan, de azért látszott, illetve volt egy érzékenyebb is, már nem emlékszem a márkájára, de azon erős volt a két csík. Nagyon-nagyon szurkolok, hogy minden rendben legyen!
2017. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok. :) Én is remélem minden rendben lesz, majd írok ha voltam dokinál. Szerencsére eddig se barnázás, se vérzés, se fájdalom, az aranyerem sem fáj már. Iszonyat hányingerem van viszont nagyon sokszor, napközben is...
2017. júl. 9. 17:22
 13/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma voltam orvosnàl, csinàlt uhot, minden rendben. 6 hetesnek felel meg, màr dobogott a szíve. :) remélem az nem gond h.1héttel kisebb... Mert ugye nem vàrt előtt màr 1nappal pozit teszteltem...
2017. júl. 17. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!