Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai lenne még a teszt?

Korai lenne még a teszt?

Figyelt kérdés
15.én kene megjönnie viszont 14.én megyünk barátokkal nyaralni ott nem akarnék tesztet csinálni. Ha 13.án csinálnék egyet az korai lenne?
2017. júl. 9. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha magamból indulok ki nem korai, de ez nagyon egyeni. Tesztelj egyet es ha negativ van még remeny es újra tesztelsz ha nem jon meg, ha kell akk nyaralason..nem olyan nagy dolog az😊


Jó nyaralást es pozi tesztet kívánok!

2017. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha 14-én mentek, aznap még tudsz tesztet csinálni , nem?
2017. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En megprobalnam. Elso babamat menstruacio elott 5 nappal kimutstta a teszt. Most teszteltem ugyanugy 4-5 nappal elotte, de negativ volt. Holnapra nem varom es ma viszont mar pozitiv volt. Facelle es predictor tesztet csinaltam, a predictor erzekenyebb es az erosebb pozitiv lett nekem, de a facellen is lathato. En megprobalnam a helyedben.
2017. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!