Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a hónapban?...

Ki nem várja a hónapban? Izguljunk együtt!

Figyelt kérdés

1: Becenév

2: Kor

3: Hanyadik próbálkozós hónap

4: Mikorra nem várod?



2017. júl. 10. 12:45
 101/132 anonim ***** válasza:
100%

Nem keseredek, köszönöm 😊 Ez még csak az első éles hónapunk volt szóval az lett volna "csoda" ha sikerül rögtön.

Ildi

2017. júl. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/132 HappyKatus ***** válasza:
100%
Hat nalam minden valtozatlan. Tesztelni? Talan ha addig nem jon meg akkor szerdan. Most eleg megjon erzesem van. 😕😔 Nagyon faj a hasam alja. Meg egyfolytaban eszek. 😀😀
2017. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/132 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Este rengeteg pozitív tesztről álmodtam :)

Reggel nem bírtam magammal, nyúltam a tesztért.

Halványan, de van ott valami!

Nem bízom el magam, jövőhét közepére nem várom, még bármi lehet. Hétfőn újra tesztelek, már egyértelműnek kell lennie.

2017. júl. 22. 16:49
 104/132 anonim ***** válasza:

Szia.

Szivből drukkolok.

Lili.:)

2017. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/132 HappyKatus ***** válasza:
100%
Sajna jelentkezem. Rozsaszines a papir pisiles utan.... 😭😭 asszem ideje lemondanom errol a honaprol (is)... tobbieknek szoritok 😊
2017. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/132 Norman Bates ***** válasza:
100%

En most vagyok 4+3 (ejfeltol).

Jovohet szerdara van idopontom a GP -hez (haziorvos), annyit mondott az asszisztens, hogy a gb beutal a midwife-hoz, tobbet nem tudok egyelore.

Sajnos itt csak 2 ultrahang van egesz terhesseg alatt (ha nincs komplikacio) a 12 heten egy es a huszadik het korul a masik.

Jovohonapra, a 8. Hetre foglalok idopontot magan uh ra, hogy lassam a szivhangot meg a bab elhelyezkedeset.

Mivel ez az elso terhessegem igy most kb minden nap tesztelek azzal az olcso palcikassal, biztos ami biztos 😂🤣

2017. júl. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/132 anonim ***** válasza:
100%

Na sziasztok :)

Én holnapra nem várom és (lekopogom) eddig még nem is érzek semmit, bár legutóbb is két napot késett. Kezdek izgatott lenni :o


#12 Andi aki 1 nap múlva nem várja :D

2017. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/132 A kérdező kommentje:

Hogy vagytok lányok?

Én tegnap elkezdtem barnázni, volt vér is...

Ma meg semmi. Csináltam reggel tesztet, halványan, de ez is pozi. Várok, reménykedek.


Happy Katus!

Végül is megjött akkor?


Norman Bates!

Nem szükséges mindennap tesztelni. :)

Ha baj lenne, is idő mire csökken a hcg.

De nem lesz gond!


#12 Andi aki 1 nap múlva nem várja

Mi újság?

2017. júl. 24. 10:44
 109/132 anonim ***** válasza:

Hű, szerintem a pozitív az mindenképp jó, drukkolok! :)


Olyan érzésem van mintha folyásom lenne közben meg semmi, most meg már szerintem elmondhatom, hogy egy napot késik... hiszen se barna, se vér, se hasfájás se semmi. Várok pár napot és tesztelek ha nem jön meg :)


#12 Andi

2017. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/132 anonim válasza:

Sziasztok Peti vagyok!

Köszönöm a kedves szavakat. Igyekszem :D

kicsit bonyolult de szeretek tisztában lenni azzal amibe belevágok, főleg az ilyen nagy dolgokkal.

Nálunk most az van, hogy a feleségem holnapra nem várja de még nem érez semmit ami talán jó jel. Ilyenkor már szokott panaszkodni hogy érzi a hasát, néha pattanások jönnek ki rajta, puffad rossz a hangulata meg ilyen "apróságok".

Kérdező: nem tudom, hogy már szabad-e ilyenkor de halkan gratulálok és minden jót kívánok! :)

2017. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!