Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a hónapban?...

Ki nem várja a hónapban? Izguljunk együtt!

Figyelt kérdés

1: Becenév

2: Kor

3: Hanyadik próbálkozós hónap

4: Mikorra nem várod?



2017. júl. 10. 12:45
 81/132 A kérdező kommentje:

Andi!

28.-án jött meg utoljára, ezért tudom, nagyon korai lenne tünetekről beszélni.

Mintha lappangna bennem valami.

Tegnap egész nap lázasnak éreztem magam, fájt a hasam, derakam , ami nekem nem szokott. Mintha influenza lenne.

Megnéztem, még hőemelkedésem sem volt. Nagyon furi volt, azt hittem valóban magasabb lázzal állok szemben.

Ma pedig, mint akit elvágtak, semmi.

Délutántól ismét láz érzet, derékfájdalom.

Ne beszéljem be magamnak ugye? :D

2017. júl. 17. 21:42
 82/132 anonim ***** válasza:
Én péntekre nem várom.Tegnap reggel fura görcseim voltak 2x,de csak rövid ideig.Aztan egész nap szurkált a bal petefészkem és a derekam eléggé fáj.Foleg már most.A hom meg fent van.En sem vélem tüntetnek,mivel ebből még bármi lehet,csak ilyet nem szoktam érezni .
2017. júl. 18. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/132 anonim ***** válasza:

Gica vagyok.(első)

Szombaton végre pozitív lett az ovu teszt (most először)

Tegnap kétszer olyan erős görcsöm volt, mintha épp megszülném a petéimet... Azt olvastam csinál ilyet a closti.

Múlt héten pénteken hármat is esélyesnek talált a doki. Holnap megyek vissza, remélem jókat mond és nem valami probléma miatt görcsöltem iszonyatosan.


Drukkolok nektek, jó lenne már látni, hogy valakinek sikerül :)

2017. júl. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/132 anonim ***** válasza:

Na úgy látom több Andi van már, én voltam az első, úgyhogy mostantól #12 Andi vagyok, aki 6 nap múlva nem várja :D


Zsu (kérdező), tényleg túl korai lenne szerintem.. de elvileg mostanság van ovud, nem? Nem lehet, hogy az okozza?


Velem most nem történik semmi. Bár mióta próbálkozunk, azóta olyan dolgokat fedezek fel magamon, hogy eszméletlen :D eddig sose figyeltem meg magam. Viszont ovulációs tüneteim most tényleg nem voltak ebben a hónapban. Nem tudom, hogy jót jelent-e vagy sem :/

Nagyon-nagyon nem várom hétfőre!

Többieknek pedig drukkolok! :)


#12 Andi

2017. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/132 anonim ***** válasza:
Sziasztok Lili vagyok. Olvaslak titeket. Drukkolok, Kitartas.:) en hnap megyek az elso vizsgalatra!!:)
2017. júl. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/132 A kérdező kommentje:

Lili!

Azért írj, hogy minden rendben!


#12 Andi

Egy ovutesztet lőttem el a hónapban, 09.-én, nagyon erős második csíkkal. 08.- án tudtam csak együtt lenni a férjemmel. Napok óta száraz vagyok, úgyhogy biztos nincs most ovu.

2017. júl. 18. 13:08
 87/132 Norman Bates ***** válasza:

Sziasztok!

Ma vagyok 10.dpon, varni akartam 12.dpo-ig, de ma delutan csinaltam egy tesztet, azonnal kijott a masodik csik, el sem hiszem !!

Kicsit felek, nehogy megjojjon :)

Van itt valaki meg angliabol?


[link]

2017. júl. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/132 A kérdező kommentje:

Norman Bates


Gratulálok! Ez tényleg szép pozi teszt!

Mikor kellett volna megjönnie?

Biztos minden rendben lesz, szép erős baba lesz, ha a 10. dpo-n így megmutatta magát!!!

Hány naposak a ciklusaid?

2017. júl. 18. 17:38
 89/132 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha pozi volt az oviteszt az valszeg kellett legyen ovuláció. Nekem sohasem volt az az álátszó termékeny folyásom. Mégis másodjára sikerult a baba. Most remelem marad is velünk.. de egyáltalán nembaj ha száraz vagy.:)

Lili

2017. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/132 anonim ***** válasza:

De félreértettelek , akkor bocsi az okoskodasért , az normális ha ovu után száraz van. 3-4 napig az a normális

Lili*

2017. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!