Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a hónapban?...

Ki nem várja a hónapban? Izguljunk együtt!

Figyelt kérdés

1: Becenév

2: Kor

3: Hanyadik próbálkozós hónap

4: Mikorra nem várod?



2017. júl. 10. 12:45
 111/132 anonim ***** válasza:
100%

Na hogy vagytok?

Olyan izgatott vagyok. Nem akarok elszólni semmit de tegnapelőttre nem vártam, tegnap se jött és még ma sincs semmi.

Ez már jelenthet valamit.

De még várok :)


#12 Andi

2017. júl. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/132 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

13. Ciklusnapon nincs peteeresem. Nagyon kiborultam ebben a hónapban sincs esélyünk. A múlt haviban volt, mégse sikerült. Ne haragudjatok, hogy ilyennel jövök, de nem tudom róla beszélni senkinek és borzasztó rosszul érint :( GGG

2017. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/132 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező barnazol még? Az nem jó remélem elmúlt!

Andi teszt?

2017. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/132 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem írtam, mert nagyon magam alatt vagyok.

1 nap. Ugye barnáztam, pici vérrel ...

2. nap semmi nem történt, terhes tünetek, pozi teszt

3. nap vérzés, erősebb pozi teszt

Ma: negatív teszt.

Nagyon megviselt, de jobb így idejében a természet szelektálása.

Ez az amikor, idő előtt tesztel az ember lánya!

Egyébként talán fel sem tűnt volna, azt hittem volna , hogy sikertelen hónap.

Viszont jobban figyelem magam, mert igenis lehet ebből gond is, ha nem ürül ki a méh. (akár méhen kívül)

Én megértem, és támogatom továbbra is az idő előtti tesztelést, hiszen sok terhesség idejében megmenthető egy kis rásegítéssel, odafigyeléssel, főleg azoknál akik évek óta vágynak rá!

2017. júl. 26. 20:40
 115/132 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de kíváncsi vagyok arra a tesztre! Nem akarlak biztatni sem, hiszen innen a távolból nem is tudhatom mi lesz a vége. Neked progeszteron szinted ok?
2017. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/132 A kérdező kommentje:

Eddig minden rendben volt!

A mai teszt negatív, ha nagyon keresem látom a második csíkot, a lényeg, hogy szemmel látható a hcg csökkenés, ami tuti korai vetélés. Kémiai terhesség.

Nagyon sok nőnél van, csak nem veszik észre, mert nem tesztelne idő előtt.

2017. júl. 26. 21:14
 117/132 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos megjött, de majd talán augusztusban. Azért remélem többen vagytok akiknek nem jött meg :)

Gica

2017. júl. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/132 anonim ***** válasza:

Kérdező sajnálom, hogy vagy most?

Nekem már kérek egy hete késik... Szombat reggel egy negatív tesztem volt. A héten még tesztelek valamikor. Olyan tüneteim voltak, hogy fejfájás, pár napig gyakran kellett pisilnem és 1-2x görcsöltem mintha meg akarná jönni de csak néhány percig tartott. Nem tudom mi van...


#12 Andi akinek már egy hete késik :D

2017. júl. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/132 anonim ***** válasza:

Kerdezo ne aggódj, kémiai terhesseg utan mégkonnyebb teherbe esni.

En 9 honap utan estek vegre teherbe amikor elment a baba a hatodik hétben. Nem kellett mutet, azonnal próbalkozhattunk,es akkor a 23.napon volt pém egyutt is voltunk, rá 13napra pozi teszt , masnap is, viszont utana full negativ es megjott 3 nap késéssel. És most ujra pozi teszt es valszeg itt a baba eléggé ugy nez ki de majd szerdán biztosabb lesz☺ egy tippem van aminek én orultem volna, Szedj E vitamint napi 200mgot vegig a ciklusod alatt kivéve mensi napját!:)


Lili

2017. júl. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/132 Norman Bates ***** válasza:
78%

Sziasztok!

En ma vagyok 5+5. Ma voltam a midwife-nal, vizelet es ver mintat vett, rengeteget kerdezett, kaptam csomo tajekoztatot is.

Azt mondta, hogy csak folsav meg D vitamin kell, azt adnak ok ingyen, ha elfogy menjek es adnak meg.

A korhaz fog levelet kuldeni a 12 hetes uh ra, ahol down kockazatot is csekkoljak.

Legkozelebb 16. Heten kell megint menni a midwife hoz.

Ket het mulva megyunk magan uh ra, hogy lassuk a szivverest.

2017. aug. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!