Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Masfel hete voltam egyutt a...

Masfel hete voltam egyutt a baratommal, es belem elvezett.3 napja gorcsolok. Lehetseges hogy teherbe estem? Pont a peteeresemkor voltunk egyutt, tudom hulye vagyok stbstb. De en nem erre vagyok kivancsi.

Figyelt kérdés
Mensi gorcsein vannak viszont neha neha belenyilal ilyen szuro erzes, de semmi mas tunetem nincsen. Vagy csak nem veszem eszre? 18/L

2017. júl. 18. 13:18
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Na most allj! Emberek..ki beszelt arrol hogy eltartatnam magamat es a gyereket a szuleimmel? Mert szerintem en egy szoval nem irtam ilyet :)
2017. júl. 19. 16:48
 22/24 anonim ***** válasza:
Nem mondtad, de azt sem, hogy van tisztességes munkád, amiből fel tudnád majd nevelni. Mert gondolom, tanulsz még. Szóval miből akarod eltartani magad és a babád, ha nem a szüleid pénzéből?
2017. júl. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért, 18 3vesen már van legalább egy év munkaviszonyod, megtakarításod, el tudsz tartani két embert albérletben?
2017. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A kínos kérdésre is illik válaszolni, mert az élet kőkeményen kicsikarja a válaszokat, ha tetszik, ha nem. :)
2020. nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!