Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Masfel hete voltam egyutt a...

Masfel hete voltam egyutt a baratommal, es belem elvezett.3 napja gorcsolok. Lehetseges hogy teherbe estem? Pont a peteeresemkor voltunk egyutt, tudom hulye vagyok stbstb. De en nem erre vagyok kivancsi.

Figyelt kérdés
Mensi gorcsein vannak viszont neha neha belenyilal ilyen szuro erzes, de semmi mas tunetem nincsen. Vagy csak nem veszem eszre? 18/L

2017. júl. 18. 13:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
78%

Most komolyan...én, amikor nem akartam gyereket, védekeztem...

Tényleg ennyire agyatlanok a mai tinik? Vagy a szülők ennyire nem "homályosították fel" őket? Nagyon gáz...

2017. júl. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%

Ja, hogy te ilyen gyakran űzöd az ipart... ha akkor paráztál, most miért nem? Másik kérdés: miért nem vagytok képesek védekezni?

Ha már ennyire szeret beléd élvezni a pasid, (és persze utálja a gumit), akkor kezdj el szedni fogamzásgátlót, várd meg az első hónapot, és a második hónapban már mehet olyan mélyre, ahova csak akarjátok.

De azért az derüljön ki előbb, hogy lesz abortusz, vagy sem.

2017. júl. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Aki azt irja hogy abortuszra mennek, annak uzennem, hogy lehet hogy fiatal vagyok, lehet hogy nem terveztem meg gyereket, lehet hogy rengeteg fiatal megy inkabb abortuszra..DE! En abortusz ellenes vagyok! Nem mennek abortuszra ha tenyleg babat varok..
2017. júl. 19. 09:54
 14/24 anonim ***** válasza:
60%

Azzal nincs gond, hogy nem akarnád elvetetni, de képes lennél felnevelni? Meg miből nevelnéd fel?

Én is képtelen lennék elvetetni, de pontosan ezért védekezünk, nehogy becsússzon, mert nem tudnám elviselni, ha abortuszra kéne mennem...

2017. júl. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
57%

És akkor anyuci meg apuci nyakára szülnél egy kölyköt csak mert olyan jó móka össze-vissza dugni? Az esemény utáni tablettát bezzeg nem ellenzed, ahogy azt sem fogod fel hogy ha beléd élveznek az nem vicc. Beveszed azt a szart olyankor amikor kb semmi esélyed hogy terhes legyél, rá egy hónapoal pedig telibevereted magad, és az előző miatt már esélyed sincs bevenni egy újat.

A szüleid helyében én ha terhes lennél, elküldenélek abortuszra, mert ha ennyit se vagy képes megtenni hogy azt mondd a csávódbak hogy legyen szíves és ne menjen beléd, akkor mégis egy gyerekkel mit akarsz kezdeni? Még te is az vagy...

2017. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
A szuleim nem kuldhetnek el abortuszra kedves utolso:)
2017. júl. 19. 11:56
 17/24 anonim ***** válasza:
80%
És miből tartanád el? Mivel már a szüleid nem kötelesek támogatni tégrd. Tudod mennyibe kerül az albi, rezsi, babás dolgok? Alsó hangon 200 ezer és ekkor te még nem ettél nem voltál beteg sem...
2017. júl. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%

Hű, nagyon vágod a jogaid Kerdező! Valóban nem küldhetnek el abortuszra, viszont nem is kötelesek eltartani sem téged, sem a gyereked, attól a pillanattól, hogy nagykorú leszel. Ha meg annyira jófejek, hogy megis segítenek, akkor pedig becsüld meg őket nagyon...mondjuk kezdd anyudnál azzal, hogy beszámolsz neki, hogy mi a szitu.

Egyébként én a helyedben iszonyatosan szégyelném magam, amiért védekezni irtó sötét vagyok, de a jogaimat kívülről fújom...tudod, ez egy csoportra különösen jellemző. :-P

2017. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
82%

Én vagyok a "kedves utolsó". Jogilag valóban nem kötelezhetnek erre 18 éves korod után, viszont eltartani sem kötelesek nemhogy a gyereket, de téged sem. Úgy értettem ezt az "elküldhetnek abortuszra" dolgot, hogy azt viszont mondhatják hogy ha megtartod akkor mehetsz usten hírével, mivel nem ők akartak még egy gyereket, nem kötelező nekik helyetted nevelni a te kölyködet.

Ha én ennyi idősen ilyen helyzetbe kerültem volna (bár nem voltam ostoba...), nem tartottam volna meg, mert tisztában voltam vele hogy végzős vagyok a gimiben, mire érettségizem már 19 leszek, és utána egyetem. 18 éves gimnazistaként nem nagyon van tere az abortuszellenességnek, mert hiába vagy "nagykorú", eltartanak.


Majd akkor legyenek ilyen fajta elveid ha lesz stabil munkád és kapcsolatod, addig igenis a szüleid döntenek, akár tetszik, akár nem.

2017. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
60%
Nagy az esély, hogy terhes legyél. Ha késik a mensid, tesztelj. Remélem, megúszod.
2017. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!